2703
2553
عنوان

مادرشوهرم انگار دیوونس

366 بازدید | 13 پست

زنیکه یه روز خوبه یه روز بد انگار نرمال نیس اصن دیگه نمیدونم بااین باید چطور رفتار کنم شوهرمم خیلی دوسش داره و بهش احترام میزاره ولی مادرش نرمال نیس یه روز خوبه خوب یه روز بد بد بدتر از این دارم میرم اونجا زندگی کنم خدا به دادم برسه اعصابم خیلی خرابه از دستش عین عقب مونده ها میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اسی تاپیک قبلیت رو خوندم این مرد مزمعنه ازش جدا نمیشی به چه فکری به خودت نمیای ؟؟خونه بابات انقدر بده جرات قهر نداری برو بزار اونم ادم بشه با گذشت کردن تو فقط یه بچه میاد وسط بدبختر میشی 

2714
مجبورم برم شوهرم میگه نمیتونم کرایه خونه بدم

راضیش کن

من الان شوهرم پشیمونه اگه اونکارو کرده بودیم الان خونه داشتیم

میکه ادمی ک زنش و بیاره پیش مادرش عقل نداره 

البته دور از جون شوهرتون

ادم تا تجربه نکنه نمیفهمه ببین چی شده ک شوهرم این حرفو زده 

همشون همینطورن 

دلیلش هم اینه انتظاراتی ازت دارن که اگه برآورده نکنی ناراحت میشن 

و این موضوع انتظارات خودمون بهشون یاد دادیم 

من یبار دیدم مادرشوهرم دارا خونش تمیز میکنه به عنوان کمک رفتم کمکش توقعش رفت بالا و دفعه بعد هودش زنگ زد بهم بیا پله ها رو تمیز  این شد که  اولین و آخرین بار بود 

سخته با آدمای دمدمی مزاج معاشرت کردن ولی خوب از حالا خودتو یاد بده با کاراش اذیت نشی و کنار بیای که بهت سخت نگذره اونجا سعی کن قلقشو پیدا کنی 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

تو سیاست داشته باش

شوهرت و طرف خودت نگه دار

همیشه میخوای بد مادرش و بگی اول دوتا خوب بگو بعد یه بد

همیشه بگو مادر تو هم مثل مادر خودم

به مادرش هم احترام بزار و ازش تعریف کن حتی از کوچکترین چیزا یه بنده خدایی بود از مدل ماست هم زدن دخترش هم تعریف میکرد یکم کمتر از این مدل البته🤦🏻‍♀️

هر وقت ناراحت شدی به خاطر سلامت اعصاب و روان خودت هم که شده اهمیت نده اصلا

مادرش حتما خیلی به بچش احترام میزاره تو هم به شوهرت احترام بزار

موقعی که جلوی هر کی طرف تو میگیره از خصلتش تعریف کن تشویقش کن بزار باور کنه که به عنوان یه مرد حامیته اون وقت همیشه حمایتت میکنه

بهش بگو بخاطر عشقت اونجایی مشکلاتت هم بگو مطمئن باش قدر خوبیت و میدونه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾