2410
2553
عنوان

باورتون میشه یکی از برادرزاده هامو8ساله ندیدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 56 پست
ذهن این بچه پر از نفرته. از طرف شما هم محبتی ندیده. متاسفانه برادرتون هم‌تلاشی نکرده شما هم کتری نکر ...

نه عزیزم والا تواین 8 سال داداشم میدونم خیلی تلاش کرده بیارتش ولی نشده رابطه ی خودمم بابرادر زادم وقتی کوچک بود خیلی هم بدنبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکرنمیکنم. چون سالی یکبار اومدن یا نیومدن تلافی کردن نداره. دیدن یا ندیدن شما براش فرق نداره.

چی بگم میگم شاید چون میدونه داداشم رواین موضوع خیلی حساسه بخاطر این میخواد یجورایی از داداشم انتقام بگیره

2456
اون نیومد شما که دوستش داشتین چرا نرفتین؟

گفتم عزیزم بالا اخه دختر بزرگ دارم وداداشمم پسربزرگ وچون شهردیگه هم هستن حداقل شب باید بمونیم.والبته داداشمم وقتی میاد شهرمون میره خونه ی مامان وبابا برای موندن وخونه ی ما اگرم بیاد فقط سرمیزنه شب نمیمونه.حالا اگه من برم خونشون خب زشته

2714
عزیزم چه زشتی داره کل خانواده ها اینجورین نمیشه که قطع رابطه کرد من اگه جای شما بود حداقل تو این ۸سا ...

یجورایی هم واقعا نمیدونم از این برادر زادمم دیگه میترسم برم خونشون وبرخورد خوبی باهام نشه  

یکی از خاله هام اصلا از بچه گی بهمون مهر نمی زد اصلا یادم نیاد کی دیدمش جالبه من وخواهرام اصلا کاری بهش نداریم چون تا حالا هیچ محبتی ازش ندیدیم هممون هم ازدواج کردیم واین خاله م بچه بزرگ داره تو شهرستان نزدیکمون هم سکونتداره ولی بود یانبودش برامون فرق نمی کنه آخه میگن اگه بطرف جوجه هم دون بپاشی میاد بطرفت ، وقتی محبتی ندیده چطور یه بچه بیاد طرفتون بخصوص الان که دیگه ۲۴ ساله شم شده

خدایا نگاهت رو از ما نگیر

مگه با دختر بزرگ نمیشه خونشون موند 

خودت برو وقتی دخترات بزرگن چرا باخودت ببری یه شب هزار شب نمیشه ولی همون یه شب تاثیر زیادی داره رو روحیه برادرزاده هات

وخدایی که به شدت کافی است....
چی بگم میگم شاید چون میدونه داداشم رواین موضوع خیلی حساسه بخاطر این میخواد یجورایی از داداشم انتقام ...

فکرمیکنم یجورایی با این گمانه زنیه غیرممکن میخواید خیال خودتونو راحت کنید. اصلا بیخیالش بشید هم بچه اینجور راحتتره هم شما. برادرتونم حساس نیست خیالتون راحت. پسر ۲۴ ساله مرده میتونه پدر باشه‌.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧