2737
2734
عنوان

کیا با دعا و دعانویسی ازدواج کرده

755 بازدید | 19 پست

کسیو دیدین که همش تو فکر ازدواج باشه بره پبش دعانویس دعا بده که خواستگار بیاد ازدواج کنه؟؟؟؟و زندگیش پطور شده؟؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حدیث کسابخون

بابا من متآهلم واسم سوال پیش اوند منظورم از دعا همون طلسم این خرفاس

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

گفتی دعا نویس 

بزار یه خاطره بگم 

چند سال پیش وقتیی دانشجو بودم با دوستام وایساده بودیم دیدم یکی داره یچی جاساز میکنه فکر کردیم موادی چیزیه . رفتم از زیر خاک یه مشنبای خیلی کوچیک بود . بازش کردم دیدم دعاس . خیلی ترسیدم .

2738
گفتی دعا نویس  بزار یه خاطره بگم  چند سال پیش وقتیی دانشجو بودم با دوستام وایساده بودیم ...

خوب  بعدش نفهمیدین دعای چی بود کجا خاک شده بوده؟؟؟

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..
گفتی دعا نویس  بزار یه خاطره بگم  چند سال پیش وقتیی دانشجو بودم با دوستام وایساده بودیم ...

وای کاش با آب قاطیش میکردی باطل میشد چقد اون آدم خوب بوده که واسش دعا چال کردن و شما دیدینش

من خوندمش . عربی بود با نوشته های جورواجور. اسم یه دختر و پسر بود 

احتمالا یا برای جداییشون بوده یا برای بهم پیوستنشون

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..
2706