2733
2734
عنوان

بازم شوهراشغالم

377 بازدید | 17 پست

بچه‌ها شوهراشغالم باز دیر اومد خونه باهاش ناجور دعوام شد میگه من همینم نمیخای ب سلامت آخه چهار ماهه از زندگیم گذشته دوس دارم زندگی کنم بابای بدبختم با هزار قسط برام جهیزیه گرفتع...چیکار کنم دیگه خسته شدم از دعوا خسته شدم انقد گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا میره؟دوران نامزدی هم همین بود؟

آره یه بار تو نامزدی تا طلاق رفتم گفت الان خونه خودمون نیستیم بریم سر زندگیمون دیگه باید زود بیام اینم از زود اومدنش.از اینجا می‌سوزم ک بهش میگم چرا زبونش صدمنره

2738
مگه حرف زور میزنم مگه خاسته زیاد دارم آخه میگم فقط زود بیا خونه تا پنج بعدازظهر نخاب...این خاسته زیا ...

خب تا۵میخوابه کی میره سرکار 🤔

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
خوب کجا میره تا این موقع صبح یعنی چی من همینم؟؟؟بگو‌مگه دختره مردم رو از سر راه اوردن ک بشه عروسک خی ...

چقد بگم دیگه برام غرورو شخصیت نموند انقد ک گفتم انقد ک گریه کردم

چقد بگم دیگه برام غرورو شخصیت نموند انقد ک گفتم انقد ک گریه کردم

گور باباشش اینو خانواده اش باید تربیت میکردن ک نکردن شما موقع نامزدی باید اینو میشناختی و احساس مسئولیت هاشو بهش میفهموندی یعنی با حرف زدن همه شاخن 

خیانت میکنع؟؟یا فقط رفیق بازه؟

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

رفیق بازی و سخت میشه ترک داد و از اون بدتر حاشیه هایی که این اخلاق براش درست میکنه به مرور ....اگر موقعیت شو دارید از یه بزرگتر کمک بگیرید ، مردها کلا بلوف میزنن چون دست زناشون خوندن ، میدونن نه از مشکلاتشون به کسی میگن نه راه برگشت دارن نه اهل طلاقن ....پس برخلاف شو عمل کنی میبینی چطور میترسه و به چه کنم چه کنم میفته ، ولی اینکه دوست و رفیق و بیخیال شن کلا خیلی مشکله ولی باعث میشه حداقل حساب کار دستش بیاد ، کوتاه نیا عزیزم هنوز اول راهی بخوای کوتاه بیای دیگه جلودارش نمیشی امروز رفیق بازی ، فردا بیکاری و ...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
گور باباشش اینو خانواده اش باید تربیت میکردن ک نکردن شما موقع نامزدی باید اینو میشناختی و احساس مسئو ...

رفیق باره بی مسعولیت بی غیرت والا مردی ک انقد بخابه تا این موقع خیابون باشه زنشم تو خونه تنها غیرت نداره

2706