2410
2553
عنوان

چقد امروز ازخودم بدم اومد

267 بازدید | 18 پست

چقد چاق شدم از ۶۰ کیلو شدم ۷۸ کیلو اونم برا اینکه کمرم و مام شکست همش رو تخت بودم الان میخوام وزنمو ببارم پاببن اشتهام زیاده مشکل خواب دارم الپرزلام مصرف میکنم  اصن بدنم جون نداره دیگه پاشم ورزش کنم منی ک ۳ سال هر روز صب باشگا بودم 

مامان منم الپرزلام مصرف میکنه .چیه این قرص کوفتی

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام 

میدونی یه دکتری یه چیزی گفت خیلی خوب بود 

گفت اندازه نیازت غذا بخور فقط در حدی که ضعف معدت از بین بره نه بیشتر .گفت هر لقمه ای که میزاری دهنت قاشق و چنگال رو بنداز تو بشقاب قورت که دادی لقمت رو شروع کن لقمه بعدیت رو حاضر کردن

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
منم میخورم بگی نگی تازه یادم افتادنخوردم مرتب باید بخورم اعصاب استرس

اونم همینه .به نظر من صعی کن بری دکتر کمش کن و بعدا ترک .مادر من 16سال داره مصرف میکنه میبینم به چه حالی افتاده 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
اونم همینه .به نظر من صعی کن بری دکتر کمش کن و بعدا ترک .مادر من 16سال داره مصرف میکنه میبینم به چه ...

من یمدت داریم خوردم بخاطرتنکس نفسم الآنم بخاطر استرس و قلبم  درست حسابی نمی‌خورم ک بکن گفت فقط سیاسی ک استرس داری فقط

رنگ ولایتhaircolorist
2714
من یمدت داریم خوردم بخاطرتنکس نفسم الآنم بخاطر استرس و قلبم  درست حسابی نمی‌خورم ک بکن گفت فقط ...

ول کن بخدا که عابقتش خوش نیس .دلم برای مادرم کبابه همش خواب .بعضی وقتا اگر قرص نخوره کلا توهم میزنه

نکن با قلب من اینکارو😩

چرا .توام میخوری 

عده منواصلاخاب نمیاره کلااین شمایم خخ

اونو همش خواب ارامش دارن .ولی بعضی وقتام نمیشه یکارای میکنه 

نه بابا سیمون میگم 🙄

آقا آقا .اون فقط قلب ینفره اونم منم منممممم😚😚😚

2706