2726
۱۴ روزه دیگه نداریمش😔😔😔

الهی بمیرم عزیزم خدارحمتش کنه براش صلوات میفرستم سرنمازم براش قرآن میخونم اسمشون چی بوده

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمیرم یعنی فوت شد چ قدر زنده بود

از روزی که فهمیدیم تا روز فوت فقط ۱۲ روز 😔😔

۲ ساعت بعد این که فهمیدیم مریضیش چیه بردنش تهران دیگه برنگشت 😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
دختر خاله من متولد ۵۲ هستش فکر کنم مامانت یکسال ازش بزرگتره والا خوب شد...

چند ساله گلم یعنی مامانم زنده میمونه دامادی پسرمم ببینه

2728
الهی بمیرم عزیزم خدارحمتش کنه براش صلوات میفرستم سرنمازم براش قرآن میخونم اسمشون چی بوده

ممنون عزیزم 

مریم 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
اره استرس که زیاد دارم

شاید به خاطر اعصابته.خودمم این مشکلو دارم.چندبارم رفتم دکتر معاینه وهمه چی میگن از اعصاب وهورموناته

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
از روزی که فهمیدیم تا روز فوت فقط ۱۲ روز 😔😔 ۲ ساعت بعد این که فهمیدیم مریضیش چیه بردنش تهران دیگه ...

بمیرم حتما دور فهمیدین آخه یکی آشناهای ما سرطان لوز معده داره الا8 نه ماهه خ ب شده 7سانتیمتر بوده شده 2سانتی متر با شیمی درمانی

چند ساله گلم یعنی مامانم زنده میمونه دامادی پسرمم ببینه

عزیزم اصلا نگران نباش سرطان سینه خوب میشه اگه دارین خوب خرج بکنین که عالیه 

شاید به خاطر اعصابته.خودمم این مشکلو دارم.چندبارم رفتم دکتر معاینه وهمه چی میگن از اعصاب وهورموناته

نمیدونم پس چرا قبلادکتره میگفت یه چیزی هست ولی خوش خیمه بعدشم دردام بدتر شد میخواستم برم هزینه دکتر وویزیت زیاد میشد نرفتم 😥

شُکر 
بمیرم حتما دور فهمیدین آخه یکی آشناهای ما سرطان لوز معده داره الا8 نه ماهه خ ب شده 7سانتیمتر بوده شد ...

اره متاسفانه 

متاستاز به کبد و ریه 😔😔😔

عزیزم اصلا نگران نباش سرطان سینه خوب میشه اگه دارین خوب خرج بکنین که عالیه 

بابام کارمند بانکه بینمشون تکمیلی بهترین دکترا رو میتونم رایگان براش بگیریم پیش بهترین جراح آنکوژیست بردیم 

2706