2733
2734
عنوان

چرا پر بازدیدا اینطورین آخه

107 بازدید | 14 پست

لامصبا حداقل یه تاپیک کاربردی رو پر بازدید کنین این چه وضعشه همش تاپیکای این مدلی بازدید دارن .....

من خودم بارها تاپیکایی رو دیدم که بنده خدا سوال داشته هیشکی جوابشو نداده برعکس این مدل تاپیکا کلی طرفدار داره خب که چی مثلا شوهرش خواهرش رو بقل میکنه واقعا که چی ؟ خواهر برادرن دیگه

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من لک زد صورتم شاید خیلیا همین مشکلو داشته باشن و حلش کرده باشن میتونن منو نجات بدن از این غم

ولی هرچی خواستم ی تاپیک پربازدید شه ک همه تجربیاتشون بگن هیشکی محل نذاشت

همیشه جرئت حقیقت و حرفای خاله زنکی و عکس پربازدید میشه

من لک زد صورتم شاید خیلیا همین مشکلو داشته باشن و حلش کرده باشن میتونن منو نجات بدن از این غم ولی ه ...

من این مشکلو نداشتم که راهنماییت کنم ولی چرا نمیری دکتر پوست ؟

2738

عزیزم خوبی گلم؟؟میشه یه لحطه بیای توورووخداااا

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
کجا بیام عزیزم ؟

عزیزم دردم داشتی جواب میدادی ..خواسنم بپرسم اونجا روم نشد

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
عزیزم دردم داشتی جواب میدادی ..خواسنم بپرسم اونجا روم نشد

راجب اون پوزیشنی ک دکتربهت گفت میخواستم بپرسم گلم

راجب اون پوزیشنی ک دکتربهت گفت میخواستم بپرسم گلم

بهم گفت اگه به پشت دراز بکشی و پاهات باز باز باشه و کلا خیلی ریلکس و آروم باشی احتمال اینکه خون زیادی نیاد بیشتر راجب اونیکی حالتشم نپرسیدم اونم نگفت 

حالا دیگه واقعا خدا خودش میدونه درست بود یا غلط 

بهم گفت اگه به پشت دراز بکشی و پاهات باز باز باشه و کلا خیلی ریلکس و آروم باشی احتمال اینکه خون زیاد ...

🌷ممنون گلم..

2706