2726
عنوان

زندگی من ....😭اگه دلت رحم داره بیا یدقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 31 پست
وای بمیرم الهی خراب بشه دنیای بی مادر 

کاش می مردم این روز رو نمیدیم 😔😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم انشالله  اگر صبر نمیده حداقل مرگ بده😔😔

عزیزم خدا نکنه خدا واسه هر کدوممون یه راهی گذاشته و در آخر هممون میریم جایی که مامانت رفته الهی خدا کمکش کنه و جاش تو بهشت باشه شما هم فکرت پیش خدا باشه 

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
خدا بیامرزتشون،الهی به حق فاطمه زهرا روحشان شاد باشه و با خانوم فاطمه زهرا همنشین باشن 

ممنون عزیزم براتون صلوات فرستادم انشالله مشکل شما هم حل بشه 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2728
ممنون عزیزم انشالله  اگر صبر نمیده حداقل مرگ بده😔😔

واقعا از گفتن هرحرفی بت عاجزم

هیچ چیزی نمیتونه تسکین قلبت باشه

فقط امیدوارم دیگه هیچ وخ تو زندگیت غم نبینی

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
عزیزم خدا نکنه خدا واسه هر کدوممون یه راهی گذاشته و در آخر هممون میریم جایی که مامانت رفته الهی خدا ...

فعلا که هیچ راهی نمی بینم با شوهرم به مشکل خوردم مادرمم که از دست دادم خودمم با مدرک ارشد بیکار حامله هم شدم تو این اوضاع بسه یا بازم بگم 😔😔😔

واقعا از گفتن هرحرفی بت عاجزم هیچ چیزی نمیتونه تسکین قلبت باشه فقط امیدوارم دیگه هیچ وخ تو زندگیت ...

انشالله

فضولی نباشه چه مشکلی؟آخه تازه مادرتو از دست دادی ظرفیت دعوا و قهرم داری؟

شوهرم با وجود بارداری و مریضی مادرم اصلا هوای منو نداشت منم کینه به دل گرفتم ازش

جلو خانواده اش حرفایی به من زد که  دیگه اندازه یه جو برام ارزش قائل نیستن اونم تو روز هفت مادرم که باید دلداریم میداد😔

شوهرم با وجود بارداری و مریضی مادرم اصلا هوای منو نداشت منم کینه به دل گرفتم ازش جلو خانواده اش حرف ...

وای عزیزم بارداری،رفتن مادر،خاک تو سر شوهرت داغ مادر کوه رو از پا میندازه بعد به جای همراهی و همدلی .......خیلی برات ناراحت شدم 

......
2706