2737
2739
عنوان

غلط کردم رفتم تو تاپیک آلبالو😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 199 پست
خدا نکشتت  خب تاپیک ترسناک  نخون  من  نخوندم  چون  میترسم

نه بابا نمیخونم .مثلا الان اسی گفت ترسیده منم خود به خود ترسیدم🙁

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک ماه خونمون رو عوض کردیم هرچی به خانواده میگم  این خونه جن داره حرفمو باور نمیکنن

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
2728
2738
چیشده مگ

اتفاقی نیوفتاده  ولی  بعضی وقتا یه دفه حضورشو حس میکنم یا این که یه خرس تو اتاق هست خیلی ازش میترسم انگار نگام میکنه  تو اتاق خواب بودم صدای بلند میومد خالم حاملس ویارش یخ هست فکردم داره یخ میکوبه  اما پامو از دره اتاق گذاشتم بیرون هیچ صدایی نیومد  تو راه پله بودم یه دفه چراغ طبقه هم کف روشن شد صدایه پا اومد دره اسانسور واشد اما من نگاه کردم اسانسور تکون نخورد درشو هم باز کردم    همچنان از پایین صدا پا میومد رفتم پایین هیشکی نبود 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
2706