2737
2734
عنوان

غلط کردم رفتم تو تاپیک آلبالو😐

1153 بازدید | 199 پست

گفت باردارا نیاین

منم کنجکاو شدم چرا نیایم😐

خوندم اولش خندیدم گفتم اینا که ترسناک نیست...جن چیه

چندتا دیگه خوندم احساس ترس کردم اومدم بیرون😬

حالا همش از دریچه کولر یه صداهایی میاد😥😥😥

قلللبم

کمتر از دوساعت دیگه هم تنها میشم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

الانم به نظرم اومد در داره تکون میخوره😐😐😐

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لینکش لطفا😁😁😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738

با این حالم رفتم واستون لینکشو اوردما😐

حالا هی قدر منو ندونیدددد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5294916/یهو-یه-خاطره-ترسناک-یادم-اومدترسوها-و-باردارها-نیاید-ک-نفرین-و-لعنت-نفرستید-مرسی

احساس میکنم یکی از کمد دیواره نگام میکنه

وااای😬😬😬مرررض

منمممم الان حس کردم😭😭😭

با این حالم رفتم واستون لینکشو اوردما😐 حالا هی قدر منو ندونیدددد https://www.ninisite.com/ ...

من الان رفتم اشپزخونه اب بخورم یهو گفتم خوبه الان صندلی راکم تاب بخوره قشنگ سکته میزنم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706