2733
2734
عنوان

سلام

125 بازدید | 14 پست

به سایه چشم الکل بزنم چیزیش نمیشه؟

به اون قسمتِ اصلیش میخوام الکل بزنم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزن بابا بعدا میخوای استفاده کنی هااااا چشم حساسه

به خاطر کرونا 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خب مشکلش چیه که الکل بزنی بهش؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

بزار کنار بعد ۲۴ یا ۴۸ساعت اگه چیزیم باشه میره

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
میگه ضد عفونی شه 

خو بزاره کنار یه مدت بعد استفاده کنه مثلا ۱۰ روز

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

وقتی سایه میشکنه میشه با الکل خمیرش کرد و دوباره ودرستش کرد چون الکل میپره بعد چند دقیقا فک نکنم ضرر بزنه اثرش میره . ولی اگه از کرونا میترسی چند روز درشو باز بزار یه گوشه بعدش استفاده کن 

2706