2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فاتحه‌ی این عشق رو بخون .  چنین پسری ارزش دل بستن نداره  هرکاریش کنی، باز آدم نمیشه قور ...

ای خدا دستام ا استرس سرد شده بخدا ینی ازش نپرسم شاید دلیلی واسه کارش داشت باشه 

زود قضاوت کنم ؟؟؟؟؟

2728
ینی شما بودین ب این زودی قضاوت میکردین و کات میکردین 

دیگه با خوشبینی پیش بری عزیزم مقصر خودتی ، کاملا واضحه منظورش ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
ید چبکا کنم الان حالم خیلی بده 😭😭😭😭

خانمی میدونم حالت بده و این حال بدت، نتیجه‌ی همین مدل رابطه‌ها با پسرای امروزیه که تکلیفشون با خودشون معلوم نیست. گلم رابطه رو قطع کن از همین الان سیمکارتتو عوض کن و قبلیو بنداز دور ‌. از همه جا دلیت و بلاکش کن 

نزار بعدها به خاطر سادگی الانت ، بشینی به حال خودت گریه کنی

تازه وارد نیستم 😏
خانمی میدونم حالت بده و این حال بدت، نتیجه‌ی همین مدل رابطه‌ها با پسرای امروزیه که تکلیفشون با خودشو ...

خب اخه میگید فقط به خاطر ی استوری بهم بزنم ینی ازش دلیل کارشو نپرسم ؟؟؟؟

خیلی حال افتضاحیه  عقلانیش اینه یه جایی این کارش تلافی کنی  ولی از اونجایی که عاشقشی مید ...

ن بابا عزیزم تلافی چیه باز اینجوری خودش و خراب تر جلوه میده بیخیال ازش بگذر همونجور ک اون احمق باخنده های یکی دیگ حال میکنه 

ینی میگی ازش نپرسم زود قضاوت کنم ؟

وختی ب تو گفته با اون صحبت نمیکنه اما دور از چشمت و پنهانی داره این کارو انجام میده درواقع ی دروغ بزرگ گفته 

من ک بشدت با دروغ و پنهان کاری تو رابطه مخالفم 

من اگه جات بودم ی زمانی ک آن نبود همه چیزو واسش تایپ میکردم بعدم خدافظی  

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
خب اخه میگید فقط به خاطر ی استوری بهم بزنم ینی ازش دلیل کارشو نپرسم ؟؟؟؟

یعنی واقعا خودت همینقدر عقل نداااری ک بفهمی باز میخوای بری ازش دلیل بپرسی شک نکن یه دلیلی میاره ک تو حرفی نداشته باشی و قانع بشی چون مردا همینن

ای خدا دستام ا استرس سرد شده بخدا ینی ازش نپرسم شاید دلیلی واسه کارش داشت باشه  زود قضاوت کنم ...

تو رو هیدن کرده تا با خیال راحت دل و قلوه بده و جفتتونو باهم داشته باشه ...

تو هنوزم نشستی دلیل کارشو بپرسی و اونم برات توضیح بده !؟

یعنی حاضری دوباره گولت بزنه ؟

چقدر ساده‌لوحی دختر

تازه وارد نیستم 😏
ای خدا دستام ا استرس سرد شده بخدا ینی ازش نپرسم شاید دلیلی واسه کارش داشت باشه  زود قضاوت کنم ...

الان نپرس 

بزار یکم دوباره صمیمی بشید شاید خودش گفت 

شاید حل شد 

الان بگی بدتر دعوا داری کشش میدی 

ممکنه دلسرد بشه 

ببین پسرا مثل ما دخترا نیستن موقع قهر بشینن یه بند به دوست دخترشون فکر کنن بی خیال تر از این حرفا هستن

شاید واقعا مثل خواهرشه تو رو هم به خاطر اینکه ناراحت نشی گذاشته نبینی

هیچوقت یادت باشه روی یک چیز حساسیت زیاد نشون نده تا اینجوری پنهان کاری نکنه 

2706