2733
2739
عنوان

اگه رژیم اب بگیرم و غذانخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 40 پست
اگه همینطوری کم کردی  که بیچاره بدنت تو پیری چه عذابی قراره بکشه بخاطر کم کردن زیاد الان استپ ...

خیر اصولی کم کردم فقط سوال پرسیدم خوابت میاد بخواب چرا بی اعصاب بازی درمیاری واه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شام رو حذف کردم و ۴/۵باری ورزش کردم تو دوهفته تقریبا ۲ کیلو و خرده‌ای لاغر شدم.برا من ک میخواستم لاغر شم ک ب نظرم خوبه.ولی اینطور ک شما میگی مگه میشه دووم اورد😑

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
منم شنیدم،ترسیدم بگیرم والا اگه مطمئن شدی خوبه ب منم بگو 😅

منم خیلی شنیدم نمیدونم میگن فکرم تغییر میده حتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ینی چند وقت اب بخوری و غذا نخوری:/،؟

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من شام رو حذف کردم و ۴/۵باری ورزش کردم تو دوهفته تقریبا ۲ کیلو و خرده‌ای لاغر شدم.برا من ک میخواستم ...

یکی تو سایت دیدم یه ماه گرفته بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قبلا اینکارو میکردم سه روز بی آب و غذا هفت هشت کیلو کم میکردم ک دوامش هم همون سه روز بعدش بیشتر ن ...

بی اب ک نه با اب😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی تو سایت دیدم یه ماه گرفته بود

همین رژیمی ک میگین؟؟ اخه مگه میشه دووم اورد بدون غذا؟؟ یعنی در طول روز اصلا غذا نخوری؟؟؟

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
2706