2726
عنوان

اگه رژیم اب بگیرم و غذانخورم

345 بازدید | 40 پست

نمیمیرم؟؟

خدایی من همش فکر میکنم اگ از اینکارا کنم میفتم میمیرم

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من گاهی دوازده تا لیوان اب میخورم ک مثلا اب زیاد خورده باشم با اینکه غذاهم‌میخورم خیلی حالم بد میشه حالت تهوع میگیرم بدون غذا ک فکنم بمیرم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مسخره بازیا چیه. رژیم کالری شمار بگیر حتما توش همه چی باشه ولی کالری زیر ۱۵۰۰ یه تردمیلم گیر بیار روزی سه تا بیست دقیقه.  یا برو پیاده روی. صبور باش . بعضیا رژیم براشون کافیه بعضیا رژیم باید با ورزش باشه تو احتمالا ازونایی

2728
این مسخره بازیا چیه. رژیم کالری شمار بگیر حتما توش همه چی باشه ولی کالری زیر ۱۵۰۰ یه تردمیلم گیر بیا ...

این مسخره بازی واسش کتابم نوشتن خیلیا میگیرن به عنوان روزه هم هست در ضمن کالری شماری به مفت نمی ارزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

با مشورت پزشک طب سنتی رژیم انگور بگیر

مامان من چند سال پیش این رژیمو گرفت خیلی تاثیر داشت

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
نمیمیری  ولی  عضلاتت به شدت تحلیل میره سیستم ایمنی به شدت ضعیف میشه  کمبود دیتامی ...

فکر کنم اینایی ک میگیرن ویتامین میخورن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه کاریه اخه  ویتامین بخوری  پروتئن و چیکار میکنی  کربوهیدرات هم لازمه  رژیم ...

من ۲۵ کیلو کم کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706