2726
عنوان

دوستانی ک قرص راکوتان‌مصرف کردید میششششه بیاییین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 72 پست
البته اگ دکترت خوبه و زیاد قوی نباشه  من لایه بردار صورتمو لک کرده😭😭

خب حتما رفتی تو افتاب و رعایت نکردی...من قوی ترین لایه بردار‌ینی کترل میزدم ی زمانی توی هوای سرد زمستون شرو کردم  و خیلی کم‌میرفتم جلو افتاب اگرم‌میرفنم با کلی ضدافتاب

آدمهایی هستند که خیلی وجود دارند.نمی گویم خوبند یا بد،چگالیِ وجودشان بالاست.اصلا یک امضا هستند برای خودشان! افکار،حرف زدن،رفتار و هرجزئی از وجودشان امضادار است.اینها به شدت خودشان هستند.یعنی تا خودشان نباشند اینطور خاص و امضادار نمی شوند که! در یک کلمه،شارپ هستند و یادت نمیرود هستن هایشان را،بس که حضورشان پررنگ است و غالبا هم خواستنی.رد پا حک میکنند اینها روی دل و جانت،بس که بَلدند باشند...این آدمهارا هروقت به تورت خورد،باید قدر بدانی...دنیا پراز آن دیگریهای بی امضائی است ،که شیب منحنی حضورشان،همیشه ثابت است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اگ دکترت خوبه و زیاد قوی نباشه  من لایه بردار صورتمو لک کرده😭😭

باید ضدافتاب میزدی مدام

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من 10 ماه خوردم و دوره ی درمانمو کامل سپری کردم الان 6 ساله تموم کردم

جوشات دیگ برنگشت؟بمن گفته باید ۳۰۰ تا قرص بخورم دوماه اول روزی یکی میخوردم چهارماه دوم روزی دوتا ک میشه کلا شیش ماه

آدمهایی هستند که خیلی وجود دارند.نمی گویم خوبند یا بد،چگالیِ وجودشان بالاست.اصلا یک امضا هستند برای خودشان! افکار،حرف زدن،رفتار و هرجزئی از وجودشان امضادار است.اینها به شدت خودشان هستند.یعنی تا خودشان نباشند اینطور خاص و امضادار نمی شوند که! در یک کلمه،شارپ هستند و یادت نمیرود هستن هایشان را،بس که حضورشان پررنگ است و غالبا هم خواستنی.رد پا حک میکنند اینها روی دل و جانت،بس که بَلدند باشند...این آدمهارا هروقت به تورت خورد،باید قدر بدانی...دنیا پراز آن دیگریهای بی امضائی است ،که شیب منحنی حضورشان،همیشه ثابت است!
2728
خب وقتی دوره تموم شد درمان هم تموم شد دیگه منم خیلی کرم و اینا زدم خوب نشد هنوزهم صورتم پر از جای ج ...

دوره درمانش 2 برابر وزنه (دکترم بهم گفت ) شما این مدت مصرف کردی؟

همه چی درست میشه
خب حتما رفتی تو افتاب و رعایت نکردی...من قوی ترین لایه بردار‌ینی کترل میزدم ی زمانی توی هوای سرد زمس ...

ن عزیزدلم منم خیلی رعایت میکردم

میدونی من ۴ ماه یشب درمیون زدم حساسیت داد گوستم دیگ فوق العاده نازک شده بود اولش قرمز شد شدید بعدش قهوه ای و لک

شما برا چی استفاده کردی کترلو؟؟؟برا لک؟لکات رفت؟

خب وقتی دوره تموم شد درمان هم تموم شد دیگه منم خیلی کرم و اینا زدم خوب نشد هنوزهم صورتم پر از جای ج ...

اخه ببین‌میگن هرشخصی باید ۶ برابر وزنش قرص بخوره من ۵۰‌کیلوام‌گف ۳۰۰ تا ...این نیشه دوره ی کاملش

جوشات دیگ برنگشت؟بمن گفته باید ۳۰۰ تا قرص بخورم دوماه اول روزی یکی میخوردم چهارماه دوم روزی دوتا ک م ...

واسه من روزی یه دونه بود

وضعیت پوستم نسبت به قبل مصرف خیلی بهتر شد ، الانم جوش میزنم ولی نه به شدت قبل

همه چی درست میشه
سوخت و قهوه ای شد؟؟؟

اول قررمز شد بعد قهوه ای

که دیگه مدام ابرسان واینا زدم تاخوب شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ن عزیزدلم منم خیلی رعایت میکردم میدونی من ۴ ماه یشب درمیون زدم حساسیت داد گوستم دیگ فوق العاده نازک ...

من یسال پیش صورتن یهو جوش وحشتناک زد خیلی درشت نبود ولی زیاد یودا چرکیم بود هیچی دیگ افسرده شده بودم شدیدددددد...رفتم دکتر بهم کترل داد...تا ی ماه ک نزدم چون همه میگفتن خیلی قویه و اینا...خلاصه من کلی جوش داشتم با مشورت ی دکتر ایسنتاگرامی خدا خیرش بده با ضدجوش پانژ اشنا شدمو خلاصه اونو زدم اول جوشام ک خوب شد رفتم کترل زدم ببین صورتم انقد ببببد خشکی میزد بعضی شبا انقد میخارید حتی زخمیم میشد ولی خب جای جوشامو خیلی کمرنگ کرد ....جوشام‌جاشون قرمزو افتضاح بود....خیلییی کمرنگ کرد ولی واقعا قویه

دکتر من گفت 2 برابر وزن ، پس کدومش درسته😂😂

ن من کلا از همه شنیدم ۶ برابر وزن عزیزم بازم بسته ب جوشای صورتت داره ها ب میزانش

میزدم حساسیت داد کلا یشب قرمز شد شدید بعدا قهوه ای

اهان پس شاید پوستت سوخته 

برای منم دور دهنم وبینیم وبالای ابروم سوخت ولی خوب شد

اول قررمز شد بعد قهوه ای که دیگه مدام ابرسان واینا زدم تاخوب شد

عزیزم چند وقت زدی چقد طول کشید تا خوب بشه

میشه خواهش کنم درخواست دوستیمو یبول کنی یا همینجا برام توضیح بدی ک شمام یعنی حساسیت داد؟

چ ابرسانی چ چیزایی زدی

تروخدا ببخش استارتر من دارم دق میکنم چندماهه بحاطر لکام

2706