2737
2734
عنوان

خسته شدم چیکاااار کنم کم اوردم

291 بازدید | 33 پست

میخوام ازدواج کنم اما با این قیمتا پولم به خرید جهیزیه نمیرسه خانواده شوهرمم از ما بالاترن از لحاظ مالی  خجالت میکشم چیزی نبرم با خودم  

خسته شدممم کسی رو ندارم ن  برادری ن پدری اخه 

من از کجا بیارم با این گرونی خدا حق منو از کی بگیره واسع خرید یه جهیزیه خیلییی ساده  هم خیلی پول میخواد 

دل به چی خوش کنم  شوهرمو عاشقشم اما بخاطر این جهیزیه دو دلم ک همه چیزو بهم بزنم یا نه شما یه چیزی بگین ک حداقل آروم بشم

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالله درست میشه عزیزم 💔💔💔💔

امیدم به خداست کاش همهههه چیز درست بشه خسته شدیم از این گرونی

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52

رک و راست بهش بگو اگه لحظه ای رفت توی فکر بهمش بزن 

اینجاست ک مردونگی و معرفت و اخلاق و همه چیزش مشخص میشه بزار ببینی ارزششو داره

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫
2738
نه ساله پیش این مرحله روبابدبختی گذروندم

من چجور بگذرونم ک کسی رو ندارم ن پدر ن برادر ..فقط یه خواهر و مادرم ..از کجا بیارم

عزیزم حتما درک میکنن 

شرایط اقتصادی جامعه واقعا بده

با همسرت صحبت کن 

اگه آدم با درکی باشن واقعا کنار میان

تو این شرایط الان واقعا اکثریت نمیتونن جهیزیه تهیه کنن

فقط چیزای خیلییییی واجبو بگیر اگه میتونی 

تا هرچقدر که میتونی 

حتی شده ۱ قلم جنس

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱
عزیزم منم جهزیه نبردم ....خودمون خرد خرد خریدم والان شکر خدا خونه‌م مبل۳۰میلیونی دارم

منم نبردم البته پدرم میخواست وام بگیره برام خودم نخواستم جلوشون وایسادم مگه کلا چقدر حقوق بازنشستگی میگیره که همش بره برای وام من.خودمون کم کم خریدیم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706