2726
عنوان

آیا مریضی روحی داره؟

1114 بازدید | 43 پست

کسی که خیلی باهوشه و حتی رتبه دورقمی کنکور آورده و شرکت داره اما وقتی باهاش حرف میزنیم درمورد اسمون وکهکشون خیلی حرف میزنه ودرونگراست وخیلی به ستاره ها فکر میکنه حتی تو حرفای عادیشم مثلا میگه بیا بریم اسمون یا میگم چیکار میکنی میگه دارم از پنجره به ستاره ها نگاه میکنم

بله رمان اسمان دیشب

اسمان امشب رو بخون

دختره دقیقا همینجوره

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه ربطی به مشکل روحی داره

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

از اوناست که عاقل دیوانه نما هستن یعنی در اصل حقیقت اونا عاقلن ولی ما اونا رو رد داده میبینیم

چی گفتم😬😬😬😬

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706