2726
عنوان

بیاید دیگ اسیرمون کردید نصف شبی

183 بازدید | 4 پست

اینم چیزیه ک بگید چون نمیدونستیم جواب ندادیم؟؟؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5294977/گفتم-قلبم-درد-میکنه?postId=161609140

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

عزیزم برای حل مشکلت اول فکر چاره باش بعد به خداتوکل کن حدیث کسا هم سفارش شده ان شالله گره گشایی بشه 

راستی من شماره حرم امام رضا علیه رودارم اگه میخوای برات بزارم زنگ بزنی سلام بدی و باهاشون درد ودل کنی 

عزیزم برای حل مشکلت اول فکر چاره باش بعد به خداتوکل کن حدیث کسا هم سفارش شده ان شالله گره گشایی بشه ...

تو‌خونه راحت نیستم اگه ممکنه بفرست برام رفتم بیرون یا تنها شدم زنگ بزنم

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو‌خونه راحت نیستم اگه ممکنه بفرست برام رفتم بیرون یا تنها شدم زنگ بزنم

05148888 زنگ می نی مستقیم وصل میشه به حرم فقط اقا صداتو میشنوه حتی میتونی تو دلت باهاش حرف بزنی 

دلت سکسته حاجت مندا رو هم دعا کن منم امشب کلی گریه کردم به حال خودم دعا کن خدا منو هم نجات بده 

2728
05148888 زنگ می نی مستقیم وصل میشه به حرم فقط اقا صداتو میشنوه حتی میتونی تو دلت باهاش حرف بزنی  ...

ممنونم عزیزم انشالله مشکلت حل بشه