2726
عنوان

نباید برا همچین مردی غش کنی

2592 بازدید | 169 پست

۶ سال ازدواج کردم هرماه برام بدون هیچ مناسبتی گل میخره امشبم پریود بودم برام گل خرید بعدم خونه رو مرتب کرد جارو کرد ظرفارو شست از اول قرار مون بود ۳ روز اول پریودی کارا با اون باشه حالا ساعت ۱۱ شبم میاد با همه خستگیش کارارو کزد بعدم که ظرفارو شست اومد بغلم کرد تو گوشم گفت خیلی دوست دارم عاشقتم خیلی میخوامت ... ولی من همیشه براش کم میزارم چایی هم به زور براش میریزم ازبس تنبلم همیشه عم بهم میکه تو قدر منو نمیدونی اهان گفت اخر هفته هم برات سورپرایز دارم خواستم بگم هنوز مرد خوب هست 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

غش نکن پاشو اسفند دود کن براش

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا غش کن هماهنگ شده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

شیتمان‌نکن

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

غش کردن کمه باید براش مرد😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706