2703
2553
عنوان

چیکار کنم اروم بشم؟؟؟

1206 بازدید | 15 پست

من تو زندگیم خیلی خیلی خیلی سختی کشیدم خیلی.همه چیزو تجربه کردم.خیلی تحت اضطراب و استرس بودم و هستم.خلاصه که الان که 26 سالمه روزی نیست که نگم کاش بمیرم راحت شم.دائما عصبی ام و خسته و کلافه.دیگه داره به سلامتیم اسیب میزنه .الان چند وقته دائما مریضی های عصبی میگیرم.نمیخوام مریض شم توان تحملشو ندارم خیلی خیلی عصبی ام انگار دیگه تحملم تموم شده دارم منفجر میشم دیگه.ولی نمیخوام مریض شم واقعا تحمل مریضی ندارم.باید اروم بشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به داشته هاتون فکر کنید و یادتون نره خدا هم داره کنارتون قدم برمیداره....مگه میشه معنی زندگی رو بفهمیم اما سختی نکشیم..انسان باسختی ها رشد پیدا میکنه و زیبایی های زندگی رو به ما نشون میده

بچه داریاگه داری بخاطر اون با زندگی بجنگ و موفق شو اگه ندار گور بابای همه از ژندگی لذت ببر حتی اگه تو یه اتاق کوچیک حبسی از هر ثانیت لذت ببر هدف افرسنش همینه ک بخندی تو بدترین شرایط به زندگی نشون بده کی قوی تره 

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
2714

از فردا در اولین فرصت از دکتری کمک بگیر وگرنه حالت خیلی بدتر میشه تجربم ثابت کرده هیچ چیز تو این دنیا مث سلامتی با ارزش نیس بخدا اگه از دستش دادی دیگه هیچ وقت برنمیگرده

بچه داریاگه داری بخاطر اون با زندگی بجنگ و موفق شو اگه ندار گور بابای همه از ژندگی لذت ببر حتی اگه ت ...

نمیدونم چرا حس میکنم یه بخشیشو واسه من نوشتی

حس خوبی داد متنت بهم♥️

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

عزیزم من خودم شخصا سعی میکنم عصبی نشم قبلا بودم هم عصبی هم کم تحرک وبی انرژی،باید خودت تلاش کنی وتصمیم نهایی بگیری البته یادت باشه اول ازخدا بخواه بعدم خودت اقدام کن،خودت در رفتارت تغییرات بوجود بیاری ،هرکدوم وانجام دادی یادداشت کن خودتو تشویق کن تا برات کم کم یه عادت بشه،موسیقی شاد گوش بده ،ورزش کن ،سعی کن به خودت امید وانگیزه بدی،باعصبی شدن به مرور خودت وازبین میبری هم از نظر جسمی هم روحی 

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

داروهای ارام بخش استفاده کن 

دمنوش های گیاهی که خیلی موثر هستن مثل دمنوش 

سنبل طبب اسطودوخدوس گل گاو زبان بادرنجبویه 

اینو دوستم استفاده کرد میگفت خیلی توارامشم تاثیر داشت خودتو رها نکن به خودت برس تقویت کن برو پیاده روی تو طبیعت خیلی تاثیر داره 

نمیدونم چرا حس میکنم یه بخشیشو واسه من نوشتی حس خوبی داد متنت بهم♥️

من از ۱۷ تا 23سالگی یه روز خوش ندیدم شبو روزم گرییه بود بخاطر خیلی ها ک عزیز بودنو هستن ولی الان تو بی حس ترین حالت ممکنم  من همیشه از درد کشیدن فرار کردم ولی الان دارم درد میکشم فهمیدم نباید ازش فرار کنی باید بری تو دل ترسا و دردات تا ببینی اونقد ک ب نظر میاد ترس نداره تو برای دنیا قانون بزار برای ادما برای خودت فراموش نکن هیچکس جز خودت نمیتونه کمکت کنه پس تا دیر نشده شروع کن به دوست داشتن خودت جوری زندگی کن ک انگار اخرین روزته

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
من از ۱۷ تا 23سالگی یه روز خوش ندیدم شبو روزم گرییه بود بخاطر خیلی ها ک عزیز بودنو هستن ولی الان تو ...

خیلی شبیهیم

دلم میخواد راهمو پیدا کنم میخوام یه هدف داشته باشم ولی هر کاریو میخوام بکنم دو دوتا چهار تا میکنم که ایا می ارزه ایا خسته نمیشم ازش چند روز دیگه

کارای مورد علاقمم دیگه این روزا دلمو میزنن نمیدونم چم شده واقعا از صبر کردن و امید داشتن خسته شدم همش دنبال یه معجزم تو زندگیم میدونم که اتفاق نمی افته و خودم باید بسازمش ولی نمیدونم چرا همش یه حسی ته دلم میگه ارزششو نداره بیخیال حتی نمیدونم چرا دارم اینارو بهت میگم اما گفتم دیگه😄

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
خیلی شبیهیم دلم میخواد راهمو پیدا کنم میخوام یه هدف داشته باشم ولی هر کاریو میخوام بکنم دو دوتا چها ...

فکر کنم هنوز اول راهی ب عنوان کسی ک خیلیی از عمرشو باخته بهت میگم بهتره در اینده از کارایی ک کردی پشیمون بشی تا بخاطر کارایی ک نکردی پشیمون بش حتی اگ یه کار غلط بکنی همون لحظه لذتشو میبری و فثقش پشیمون میشه ولی اگه تون کارو نکنی ی عمرر تو حسرتش میمونی یه عمر فکر میکنی اگه ذون کارو انجام میدادم چی میشد؟ برای خودت و ارزوهات زندگی کن برو جلو ب پشت سرت نگاه نکن سرنوشت هرکسی دست خودشع بزار چندساله دیگه همه از کسی ک هستی انگشت ب دهن بمونن

2706