2737
2734
عنوان

مصرف ترامادول

1256 بازدید | 26 پست

سلام شبتون بخير

همسر من نزديك يسالي روزانه ٤ تا ٢٠٠ ميخورد الان نزديك دوماهه ترك كرده و تحت نظر متخصص اعصاب و روان دارو ميگيره ولي خب بعضي شبا علائمي مثل همون روزا داره كه ترا مصرف ميكرد منتها ميگه از عوارض داروهاي اعصاب و روانه به نظرتون علائم مصرف ترا مثل عوارض داروهاي اعصاب هستش؟؟

روزی ۴ تا!!!!!!! بله از عوارضشع

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص های اعصابش اگه آرامبخش باشه که مثل کوالا میخوابه و شل و ول هم میشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خب ترك كرده نميخوره ولي خب منم سختمه باور كنم نميخوره سوالم اينه به نظر شما عوارض داروهاي اعصاب مثل ...

اگه قبلا یکی توی ترک این علاعم نداشته الان داره شاید داره دوباره مصرف میکنه...البته به نظرم صد درصد از عوارض داروهاست..

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خب ترك كرده نميخوره ولي خب منم سختمه باور كنم نميخوره سوالم اينه به نظر شما عوارض داروهاي اعصاب مثل ...

داروی اعصاب روان تاثیرش تاحدودی مثل مخدرهست اما شما خودت بهترفرقش ومیدونی پس شک نکن چون خودت الان یه پا دکتری

2738
داروی اعصاب روان تاثیرش تاحدودی مثل مخدرهست اما شما خودت بهترفرقش ومیدونی پس شک نکن چون خودت الان یه ...

اگه دارو نميخورد كه مطمئن بودم مصرف داره به قسم و آيه هاشم سر سودني ايمان ندارم فقط ميگه عوارض داروهامو موندم

اگه دارو نميخورد كه مطمئن بودم مصرف داره به قسم و آيه هاشم سر سودني ايمان ندارم فقط ميگه عوارض داروه ...

بزن نت عوارض داروهاشو بخون یا از دکترش بپرس

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
علاعم ترامادول چیه شوهر منم میخوره

عرق شديد

رنگ زرد پوست

چشما خمار

زياد حرف ميزنن

توهم ميزنن مثلا پولدار ميشم ال ميشم بل ميشم

يه لحظه خيلي خوش اخلاق يه لحظه خيلي بد اخلاق 

زود عصبي ميشن بعضياشون زياد ميخوابن بعضيا برعكس خواب ندارن 

بزن نت عوارض داروهاشو بخون یا از دکترش بپرس

آفرين برم از دكترش بپرسم خيالم راحت شه 

ولي خب بروشوراي داروهاش اكثرا اين علائمو ذكر كرده ولي چيكار كنم كه شك مثل خوره افتاده جونم

2706