2726
عنوان

شمااینجوری دیدین؟؟

275 بازدید | 26 پست

طرف مقابلمو دوس دارم اما خیلی حرفاش حوصله سربره دائم از درساش میگه و کلاساش و اینکه مشاور درباره درسش چی گفته امشب اومدم یکم موضوعو عوض کنم گفتم منو دوس داری گفت اره گفت چندتا گفت ۱۱تا گفتم چرا ۱۱ گفت اخه اندازه ساعت مطالعم رو توروزه یعنی وسط حرف عاشقونه باز اسم درس اورد ازناراحتی زود خدافظی کردم 

شماهم طرف مقابلتون خسته کننده اس؟؟

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فازش چیه خداوکیلی 😂😂😂😂

😐منم نمیفهمم اصلا تاحالا پسر اینجور ندیدددم

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

نه عشقه مهربونه

نمکی خودمه 

پی ام هاش رو چند بار چندبار میخونم بس که باحاله😘😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
کلاس چندمه؟😐

دانشجوست

چند سالشه 😂😂

25

2706