2733
2734

عزیزم هفته ای دوبار زردجوبه و نمک و خمیر دندون بزن برق میزنه دندونات 😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هفته ای دوبار زردجوبه و نمک و خمیر دندون بزن برق میزنه دندونات 😍

آره خیلی زرد چوبه راضیم اما یکی میگفت ذغال خوبه دندوناشم مثل برف بود اما زدم تو نت میگفت که ذغال فعال من خیلی ذغال دارم خونه میخواستم ببینم فرقی داره با اون

🌌
2728

روغن نارگیل با زردچوبه قاطی کن بزن به دندونات مسواک بزن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2738
آره خیلی زرد چوبه راضیم اما یکی میگفت ذغال خوبه دندوناشم مثل برف بود اما زدم تو نت میگفت که ذغال فعا ...

آره گلم فرق داره از داروخونه بپرس بهت میگه 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

ذغال تو منقل که سوخته بهتر از ذغال دست نخورده س تاثیرش بیشتره بادست خوردش کن پودر میشه بزن به دندونات کامل 15 20 دقیقه بمونه بعد مسواک بزن سفییید میشد

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
ذغال تو منقل که سوخته بهتر از ذغال دست نخورده س تاثیرش بیشتره بادست خوردش کن پودر میشه بزن به دندونا ...

اخه گلم پس دوستان میگن این ذغال فرق داره که با اون شما میزنی ؟

🌌
2706