2733
2734

میشه علایمتونو بگید؟

من یه مدته رژیم میگیرم لاغر نمیشم نکنه تیروئید دارم؟

آزمایش فعلا نمیتونم برم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

دارم ولی نمیدونم علائمم چیه🤔

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی ناراحت میشی یا عصبانی گلوت ب شدت درد میگیره

همش خسته ای وزنتم پایین نمیاد

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
2731
اولین علامت پریود نامنظم

من قرص ضدبارداری مصرف میکنم تنظیمه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
وقتی ناراحت میشی یا عصبانی گلوت ب شدت درد میگیره  همش خسته ای وزنتم پایین نمیاد

من دارم همه این علایمو

افسردگی..خشکی پوست دست و پا..کم حوصلگی..یبوست..پرخاشگری..افزایش وزن همه تیرویید دارن...ولی اینا علا ...

ممنون.منم نوشتم بالا کم کاری تیروئید.البته دوسال پیش تو آزمایشای بارداری تست کردم فک کنم

2738
ممنون.منم نوشتم بالا کم کاری تیروئید.البته دوسال پیش تو آزمایشای بارداری تست کردم فک کنم

تیرویید رو باید هر 6ماه یکبار تست بدی..اگه حس میکنی زود خسته میشی..خصوصا مچ پاهات درد میگیره. من هر وقت اینجوری میشم تیروییدمو چک میکنم کمکار شده...قرص لووتیروکسین میده دکتر..با خوردنش خیلی با نشاط و پرانرژی میشم

زندگیتون پر از عشق
تیرویید رو باید هر 6ماه یکبار تست بدی..اگه حس میکنی زود خسته میشی..خصوصا مچ پاهات درد میگیره. من هر ...

وای خدا مچ پامم درد میکنه.همه علایم رو دارم.با آزمایش خون مشخص میشه؟؟ولی زود خسته نمیشم

وای خدا مچ پامم درد میکنه.همه علایم رو دارم.با آزمایش خون مشخص میشه؟؟ولی زود خسته نمیشم

اره..آزمایش خون ک میدی معلوم میشه...با دفترچه 5تومنه فک کنم برا بیمارستان دولتی...برا آزمایشگاه آزاد حدود30تومنه...بگی دکتر عمومی هم برات مینویسه..بگو ازمایش بدا تیروییدم بنویس..

زندگیتون پر از عشق
اره..آزمایش خون ک میدی معلوم میشه...با دفترچه 5تومنه فک کنم برا بیمارستان دولتی...برا آزمایشگاه آزاد ...

یک دنیا ممنون عزیزم از اطلاعتت.باید برم آزمایش بدم.خیلی لطف کردی ایشالله همیشه سلامت باشی ❤️❤️❤️