2726
عنوان

میخواس سواستفاده کنه؟؟؟😑😑😑😑

242 بازدید | 9 پست

دوست قدیمیم ک آخرین بار یه سال پیش همو دیدیم 

چند روز پیش زنگ زد ک بیا بریم خونه ی یکی از دوستامون که بچه دار شده، گفتم آخر هفته بریم.  تو این چندروز هرازگاهی زنگ میزد من حواسم نبود،  دوباره بهش میزنگیدم چیز خاصی نمیگف...

امروز زنگ زد گف یه کار مهم باهات دارم فردا بیا همو ببینیم ب مامانتم بگو بیاد اولش هرچیییی  گفتم بگو چ کاری نمیگف تهش فهمیدم از این شرکتاس مث نت وورک و اینا.

ولی فقط بش گفتم من فعلا تو فکر کار نیستم و میخوام درسمو ادامه بدم

بعدش گف برا دوستمون چی بخریم ؟ من گفتم ظرف

اون گفت نه حالا بریم بیرون ی چیزی پیدا می‌کنیم گف اگ هم پیدا نکردیم یه پک هدیه بگیریم روغنای گیاهی و محصولات مراقبت پوستی و اینجور چیزا براش بخریم

میخواس ازم سواستفاده کنه نه؟😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دوست شوهرم نزدیک دو ماه بهش گیر داده بود بیا تو این کار .یه موقع نری ها اینا میخوان تو رو بکشونن بشی زیر گروهشون ک ب اونا پورسانت بدن .برگشته ب شوهرم میگه بیا جنس بخر اندازه پولت شوهرم میگه چی میگه شامپو .یه شامپو سه میلیون .بعد اینقدر رو مخ یارو کار میکند تا راضی بشه دوست شوهرم بهش گفته بود ب خانوما نگی پشیمونت می‌کنه 

2728
وای دوست شوهرم نزدیک دو ماه بهش گیر داده بود بیا تو این کار .یه موقع نری ها اینا میخوان تو رو بکشونن ...

چشونه واقعا؟؟؟ وجدان ندارن انگار

شوهرت  با دوستش خوبه هنوز؟

چشونه واقعا؟؟؟ وجدان ندارن انگار شوهرت  با دوستش خوبه هنوز؟

ن بابا دید شوهرم خر نشد رفت پی کارش .با موتور می‌رفت سر کار شوهرم میبرش اینور اون ور براش ناهار می‌خرید .تا خرش کنه .تو واتساپ براش متن های موفقیت میفرستاد.کلا کارشون اینه ادمارو طعمه کنن.این دوستان میخواد تو رو معرفی کنه ب خودش پول برسه

داداش منم یه مدت رفته بود تو این کار زنگ زد به من که من چون دوسشون دارم بهتون زنگ زدم بیاید توی اینکار منم گفتم برو ولم کن نمیخاد دوسم داشته باشی😂 اخرشم یه تابلو بهش انداختن دو میلیون هیچی به هیچی اومد بیرون

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

دوست منم بهم پیشنهاد داد حتی عمش اومد خونمون دختر عمش فقط رادیو قورت داده بود همش میگف اینجوریه اونجوریه دیگه کم کم داشتم راضی میشدم هم من هم خواهرم بعدش دیگه گفتیم اگه مامانم بفهمه جفتمونو ..... دیگه بیخیالش شدیم 

ما هرچی ضربه خوردیم از دوستای حسودمون بود ! وگرنه دشمن باشرف تر از این حرفا بود👌