2726

اخه گفت اصفهانه

منم اصفهانم یکم لباس براش بفرستم

کسی نمیدونه ج کاربری بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عنوان تاپیک اصلا یه ذره اشم یادت نیست؟ کی تاپیک زد بگو برات پیداش کنم

نمیدونم نوشته بود لباس نیاز دارم من تا اومدم توش 

یکاری پیش اومد حواسم نبود برنامه هارو بستم مرورگرمم بسته شد

نمیدونم نوشته بود لباس نیاز دارم من تا اومدم توش  یکاری پیش اومد حواسم نبود برنامه هارو بستم م ...

عزیزم برو توی قسمت تاریخه گوگلت هستش

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

خانومی تایپکمو گزارش بزن پاک بشه فرداگوشی دست شوهرمه میبینه زدی لایکم کن کلی برات دعامیکنم 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2706