2733
2734
عنوان

کیا اینجا چند سال بعد ازدواجشون جدا شدن ولی بچه نداشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 152 پست
اره یه زن مطلقه ی چهل سال به بالا با دوتا بچه از شوهر سابقش یکی هم از شوهر من پس انداخته...من به دعا ...

منم نداشتم چون خیلی به خدا معتقد ام اینو یه خانمی چند وقت پیشا گفت نمیدونم شایدم واقعا همش الکی باشه 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم بهم خورد یه پیرزن مطلقه لاشیو 😷خلایق هرچه لایق

فک کن زنه تو چهل سالگی چه حوصله بچه داری داشته من‌الان ۲۵ سالمه کلا از زندگی نا امیدم چه برسه بچه بیارم 😂🥴🥴

خب من میگم اگه اون حرفی که شنیدم راست باشه که ما که حالا متاهلیم همیشه باید نگران این باشیم یکی نخوا ...

والا اراده خدا فوق ارادهاست تااون نخواد برگی نمیفته زمین ولی متاسفانه دعا هست 

2731
حالم بهم خورد یه پیرزن مطلقه لاشیو 😷خلایق هرچه لایق

زنه می‌گفت عاشق هم شدن و بچشون ثمره ی عشقشونه

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
فک کن زنه تو چهل سالگی چه حوصله بچه داری داشته من‌الان ۲۵ سالمه کلا از زندگی نا امیدم چه برسه بچه بی ...

خدایا منوببخش ولی قربونه خدا برم به همچین اشغالایی چه زودم بچه میده جامحکم کنن بخدا من باردار بودم چقدربرا سلامتیش دعامیکردم سه ماهگی گفتن قلب نداره باید سقط کنم دوماه بعده سقطم زندگیمو ازم گرفت برایه همیشه قربونه عدالته خدابرم

فک کن زنه تو چهل سالگی چه حوصله بچه داری داشته من‌الان ۲۵ سالمه کلا از زندگی نا امیدم چه برسه بچه بی ...

من وقتی جدا شدم تازه 26سالم شده بود

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
والا اراده خدا فوق ارادهاست تااون نخواد برگی نمیفته زمین ولی متاسفانه دعا هست 

دقیقا منم به اون یازو گفتم فقط اول و اخر اراده خداست 

بعدشم رشته شوهر خواهر فلسقه بوداطلاعاتش زیاده یه بار ازش راحب این چیزا پرسیدم گفتنش که ببین کسیم این کارو کنه اونقدر قوی اگه باشه موکل دار ینی با جن هست 

و این کار گناه و کسی که جن وارد زندگیش بشه هزاررر جور مشکل دیگه براش پیش میاد و ممکنه ظاهری یه ادم نگه داره ولی از اونور ممکنه سلامتی خودش یا خانوادش و یا حتی ثروتش بره چون جن بیاد تو زندگی کسی دیگه خیلی چیزا بهم میریزه

2738
خدایا منوببخش ولی قربونه خدا برم به همچین اشغالایی چه زودم بچه میده جامحکم کنن بخدا من باردار بودم چ ...

اخی خیلی ناراحت شدم پس یه جورایی داشتی مامان میشدی😢😢

دقیقا منم به اون یازو گفتم فقط اول و اخر اراده خداست  بعدشم رشته شوهر خواهر فلسقه بوداطلاعاتش ...

اره منم اینو شنیدم درسته شاید بن کسی ضرر برسونن ولی خودشونم خیر نمی بینن

😂😂😂😂😂😂ریدم به عشقتون  اخه شوهره کسخولت اگه اون لاشیو میخواست چراازدواج کرده باتو میرفت ع ...

منم همین سوالم بود ولی لال شده بود واقعا لال شده بود لام تا کام حرف نمیزد

2706