2733
2739
عنوان

خوشبحال مردا واقعا☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدتر از همه بچه کوچولوتم ببری و اونجا هوس شیر خوردن هم بکنه 😂😂😂یا مصیبت بچه هایی که از شامپو میتر ...

آره به خدا خیلی مصیبته! 😑

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
وان پر واجبی کن بخواب توش ..100 درصد تضمینی 😄

باور میکنی

لیزر رفتم برای موهای صورتم انگارنه انگار

واجبی هم استفاده کردم امشب زدم ،فرداخورشیدطلوع نکرده موها دراومده😐

هرروز که ازخواب پامیشم میگم موها زاید امروز باچی بزنم والویت باصورتمه😐

مشکل هورمونی دارم وداروبخورم میگرنم عودمیکنه

برنج خشک شده 🤢🤮😂😂

🥴👌🏼😂

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2738
حالا جدن راه حلی ندارین واسه کم کردن زمان حموم ؟ من واقعا از حموم کردنای یه ساعت و نیمه خسته شدم😕

من میرم تو اول ۵ دیقه پشمامو قیژ قیژ میزنم 

۵ دیقه ماسک بدن طبیعی 

۵ دیقه شامپو ۵ دیقه ماسک مو

۵ دیقه لیف و کیسه 

و تامام 😬

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
من شوهرم  ۳۰ سالشه کارگره با لیسانس کارگر ساده هست  بمیرم براش ک هرچی اضافه کارم وایستاده ...

چرا خودت سرکار نمیری؟؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
حالا جدن راه حلی ندارین واسه کم کردن زمان حموم ؟ من واقعا از حموم کردنای یه ساعت و نیمه خسته شدم😕

اپشناتو کمتر کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

با آب پاش حموم‌کن🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
اولا ک امروزه دونفره کار میکنن زندگی بچرخه دوما حالا چرا طرفداری مردارو میکنین همین کارارو کردین پرر ...

طرفداری نمیکنم ولی به هرحال اوناهم زحمت میکشن و زندگیو هندل میکنن

بعله ولی خیلی هاهم مرد بیرون رو میچرخونه و زن خانه رو همه مثل هم نیستن

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
لایه برداری پوست بدنم تا موهام زیر پوستی نشه

با چی لایه هاتو برمیداری بگو منم بردارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706