2726
عنوان

خوشبحال مردا واقعا☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 132 پست
عزیزم مردهایی هم هستن که به خودشون میرسن و همین داستان ها رو دارن 

خیلی کم.مردای جامعه ک خیبلیا بو میدن خیرسرشون

یعنی همون هفته ای ی بارم نمیرن فکر کنم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ی سوال خدایی بعضیا چجوری دوش اب سرد میگیرن من با زجر فقط موهامو میشورم ک چون میگن اب گرم خوب نیس ...

خیلی عالیه حالا من آب داغ  ونمیتونم تحمل کنم فقط آب ولرم اکثر وقتها آب خنک ارامش خاصی داره

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

حالا ایناش خوبه وقتی شوهرت حاضر باشه بچه ها رو نگه داره!!!! شوهر من اصلا راضی نمیشه بچه ها رو نگه داره🙄

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
2728
😂😂😂😂😂😂😂

😂🥴🙈کنتور میندازع خواهر

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
من اون کارارو با موهام نمیکنم 😁 ولی از شیو کردن متنفرم ، متنفرررر  ینی هرچی از شدت تنفرم بگم ...

یعنی هیچی نمیزنی

منم تصمیم گرفتم دیگ نزنم خیلی لوس شدن بازم میریزن با این همه چیز

البته مامانم ک میگه ایشالا کچل شی انقدر تخم مرغارو نمالی ب کلت😂🤦‍♀️

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خیلی کم.مردای جامعه ک خیبلیا بو میدن خیرسرشون یعنی همون هفته ای ی بارم نمیرن فکر کنم

دوستم میگفت داداشم رفت حمام دید لباس زیر قبلیاش نشسته است همونا که تن بود رو برعکس پوشید اومد بیرون😷

حالا ایناش خوبه وقتی شوهرت حاضر باشه بچه ها رو نگه داره!!!! شوهر من اصلا راضی نمیشه بچه ها رو نگه دا ...

تازه مامانا بچه شستنم دارن😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها من حافظه گوشیم پر بود بعد یه پیام اومد ولی نوشت به دلیل پر بودن حافظه رد شد بعد این که الان حافظمو خالی کردم ولی اون پیام بازم نیست باید چیکار کنم

اینو جواب بدین توروخدا

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
توی ایران مردا فقط خوشبختن ایران بهشت مرداس

مردپولدارخوشبخته وبهشته واقعابراش

بی پولها دوس داشتن برن عمل کنن زن بشن ازاین همه بدبختی وفشار روح وروان نجات پیداکنن هم مردمجردوهم مردمتاهل

2706