2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاید کمکم خوابم نمیبره درمورد کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا اگرم کرونا باشه خفیفه بدنشو تقویت کنه ویتامین سی زیاد بخوره خوب میشه زود

همون خفیف‌ش چقد عوارض داره. دوسه ماه بعد پیدا میشن اکثرا هم میمیرن. یعنی اگه از کرونا نمردیم از عوارضش چند ماه بعد میمیریم😁😁

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728

انشالله که چیزی نیست ولی محض احتیاط زنگ بزن ۴۰۳۰ بپرس

شرایطو توضیح بده بگو واسه پدرم چیکار کنیم یا چی بدیم بخوره

خیلی خوب مشاوره میدن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738
دارم از استرس میمیرم

باید رعایت کنید مخصوصا سه چهار روز اول

من کرونا گرفتم نمی دونستم فک میکردم حساسیته چون همیشه اینجوری میشم

پسرمم تب کرد و ی کم سرفه خوب شد

همسرم بعد چند روز اومد ولی خوشبختانه نگرفت ازم البته سعی کردم خیلی نزدیکشون نباشم ولی خب اینجوری هم نبودم ک مدام ماسک بزنم

بعد ک خیلی حالم بد شد تست دادم ک مثبت بود ولی خوشبختانه همسرم آزمایش داد ک منفی بود

نه سرفه نه 

احتمالش کمه اما بهشون گرمیجات و مایعات بده اگه خدایی نکرده وارد هم شده باشه ، از بین میبره  . 

نگران نباش دختر گل ، خدا سلامت نگهشون داره 

میفهمم چقدر استرس داری ،من پدرم از اول کرونا تو بیمارستان هستن (پزشک هستن ) یعنی هر روز استرس دارم 

خدا خودش حفظشون کنه برامون

الان من چیکاز کنم ک پدرم نگیره؟ چیا بدم بخوره یا مانع بشه یا رفع بشه ویروس 

انشالله که نگرفته باشه ولی اگه خدایی نکرده گرفته باشه هم کاری نمیشه کرد فقط بعد چند روز اگه علائمی داشت ببرشون تست بدن اونجا خودشون راهنمایی می کنن و دارو های مورد نیاز رو تجویز می کنن دارو برای هرکسی متفاوته ولی اگه رعایت کنید و سیستم ایمنی بدنش رو با میوه و اینجور چیز ها بالا ببری خوب میشن 

باید باباتو جدا کنید از خودتون وگرنه میگیره و ماسک بزنه همیشه اگه طبقه جدا دارین بره اونجا

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
احتمالش کمه اما بهشون گرمیجات و مایعات بده اگه خدایی نکرده وارد هم شده باشه ، از بین میبره  .&n ...

الهی آمین خدا سایه هیچ پدر مادری و از بالا سر بچه هاش کم نکنه خدا ب پدر شما هم سلامتی بده بلا و حادثه ازش کنار باشه انشالله