2733
2734
عنوان

تو دریا غرق شدن..😔😔😔😔

597 بازدید | 19 پست

یکی از دوستامون که فرانسه بودن میخواستن مهاجرت کنن به انگلیس خانم و سه تا بچه تو دریا غرق شدن همین الان خبرشون رو شنیدم 

داغون شدم😔😔😔بچه هاش کوچک بودن یکی شون فقط دو ساله اش بود😔😔خدایاا به شوهرش صبر بده 

اونا که جاشون بهشته😔😔

خدایا شکرت❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدایا دخترمنم ۲ سالشه خدایا آدم دیوونه میشه😭😭😭

وای به دل بازماندگانشون

خدا انشالله صبرشون بده

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد

ای وای چه سخت😔خدابه بازماندگانشون صبر بده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738

کاش میموندن همون فرانسه 

چقدر تلخ😭😭

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببخشید وسط کلامتون چطور غرق میشن عمدی؟

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2706