2737
2734
عنوان

متاهلا لطفا بیاین🙏🏻

251 بازدید | 27 پست

قبل اینکه با نامزدم آشنا شم در موردش تحقیق کردم میگفتن انگار شبایی ک تو اداره شیفت میموند ی روز ی خانومی ام شیفت بوده ک از قضا اون روز دوربین خراب بوده و این خانوم خوشگل کرده اومده ک فکرای... تو ذهنش بوده،خلاصه نامزدم محلش نزاشتا،در حال اینکه خودشو میمالیده به صندلیه نامزدم،ک آخرش پاشدده گفته من میخوام نماز بخونم،شمام ب کارت برس لطفا،نگو رئیس شبونه میاد اداره با این صحنه مواجه میشه ایشون برا من گفتن اینارو،هر کی بود میدونین ک چی میشد.....،ی بارم ک تو دانشگاه یگی از دوستاش خواهش میکنه ک ی کم تمرینن کنن با هم اینم قبول میکنه میره خونه دوستش میبینه عه جلو در کفش دخترونه،و دوستش ک جلو دره مسته،صاف برمیگرده نمیره داخل،همین چیزاش اول باعث شد جذبش بشم منم خطایی نکردم خدا رو شکر،ولی چیزی ک هست چیزی ک تو این جامعه دیدم خیلی وضع خرابه،قصدم تعریف نبود،خواستپ نظرتونو بدونم،چند وقت دیگه عقدمونه،الان شیرینی خورده هستیم

اولی رو نفهمیدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارکه عزیزم

نظرمون درباره چی دقیقا؟! 

نفهمیدم من

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2731

لیوه شدیم رفت🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2738
ببخشید ولی ایا حرف مفت نمیزنه!؟ یوزارسیفه که همه هلاکن خودشونو بندازن زیرش؟

خدا بگم چیکارت نکنه دختر من غش😂😂😂😂

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

شوهر من قبل ازدواج خیلی کارا کرده ک من در جریانم 

و خوشحالم ک قبل ازدواج همه این کارارو کرده 

خیلی خوبه شوهر شما هم انقدر چشم و گوش بستس ولی برای قضاوت کسی نمیشه از گذشتش شناختش

2706