2737
2734
عنوان

مامانا میشه بیاین

90 بازدید | 5 پست

من‌ان تی بچم بالا بود ۳ونیم امینو شدم خداروشکر سالمه گفتن باید برم‌اکو قلب جنین امروز رفتم دکتر تا گفتم ان تیش بالا بوده گفت اوه چقدر زیاد گفتم امینو شدم سالمه انومالی رفتم گفتن قلبش سالمه گفت انشالله اکوشم سالم‌باشه خیالت راحت بشه دیگ ک‌خداروشکر گفت سالمه فقط هی میگفت فعلا تا این هفته سالمه و ما تاجایی ک‌تونستیم بررسی کنیم سالمه انشالله صحیح و سالم‌بدنیا اومد یکماه بعد تولدش بیارش چکاپ‌بشه...نمیدونم چرا نگرانم کرد هی میگفت فعلا سالمه زیر برگه هم نوشتن اکو قلب ۸۵ درصد قابلیت تشخیص داره 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارترعزیز انشاله که خیره .میتونم ی سوال از خانمابپرسم؟

بپرس 💕

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی