2737
2734

دکتر روانشناسم بهم گفته باید قرص مصرف کنم شما چی مصرف میکنید؟ 

البته علت افسردگیتون چی بوده؟  و عوارض 

مال من ناشی از شکست بود و درونگرا بودنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تمامی قرصای افسردگی را خوردم به جای بهتر شدن بدترم کردند تا زمانیکه مشکل از بین نره ایت حالت هست و هیچ چیزی خوبش نمیکنه پس نخور 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
بعضی از مشکلات پايانی نداره. 

دیگه بدتر از بیماری جسمی هست 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

من شب تا صبح دندونامو روی هم فشار میدم شدیداااا

به نظرتون نیاز به قرص آرامبخش دارم؟؟؟ 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

هزیزم روانشناس که قزص نمیده 

روانپزشک دارو میده

من یه روانشناس خوب میشناسم که با رواندرمانی مشکل افسردگی خواهرم رو حل کرد کارش عالیه 

میخوای پیام بده بهت معرفیش کنم

رویکردش هم روانکاویه

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2706