2733
2734
عنوان

اینجا کسی مشاور نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 35 پست

چند بار ازش خیانت دیدم در حد پیام و بیشتر مطمعا بودم قرار گذاشته ولی مدرک نداشتم خیلی دوسش داشتم نمیخواستم از دستش بدم باهاش دعوا میکردم بخاطر چیزایی ک دیدم ولی شب خودم میرفتم سمتشو اون دوری میکرد

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه به همین نکبتی گذشت تا حامله شدم و بیشتر مدت حاملگیم و هشت ماه بد زایمانم خونه پدرم موندم شوهرم اخر هفتع ها میومد تونجا اصلا رابطه نداشتیم شاید هر سه ماه ی بار با این وجود وقتی رابطه داشتیم خیلی بی میل بپود خیلی

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

وقتی برگشتم متوجه شدم ک اوه چقدرر زندگیم داغون شده شوهرم بدجور ب زندگی تنها و.. عادت کرده خلاصه ب هر بهانه ای دلش میخواس منو ببره خونه پدرم تا راحت باشه 

2731
وقتی برگشتم متوجه شدم ک اوه چقدرر زندگیم داغون شده شوهرم بدجور ب زندگی تنها و.. عادت کرده خلاصه ب هر ...

اصلا به هیچ عنوان تنهاش نزار تو خونه

وای خونه هستش بهش محبت کن

هیچ علاقه ای ب راطه نداشت اصلا بغلو...ک کلا فراری بوذ تا این ک متوجه شدم با ی زنه ک قبلانم بهش شک کرده بودم پیام میده وقتی بهش گفتم فقط گفت مگه چی میشه بخاطر کاز بوده منم اعصبانی شدمو خودمو زدم بچه ترسیدو اونم منو زد و زنگ زد پدرم ک بیتد منو ببره من رفتم ولی خودم برگشتم زندگی تو خونه پدرم عذابه بد نیستن ولی رفتار مادرم عذابه برام من ک با شوهرم قهر میکنم همش سعی میکنه تو هرشرایطی بهم بگه طبیعیه همه اینجورنو برگرد یا همش حرفای نا امید کننده میزنه و گریه میکنه برای منی ک از بچگی تحمل کردم اژ حد تحملم بیشتره کاراش

2738

لطفا تا اخر گوش کنید بد این ک برگشتم بد ی مدت فهمیدم ک هنوز باهاشع تقریبا بیست روز پیش و بهش گفتم تو این خونه میمونم ولی ب عنوان پرستار بچم بینمون هیچ رتبطه ای نیست اونم گفت باشه البته قبول نکرد ک بااون زنه ولی من مطمعنم ک هست 

هیچ علاقه ای ب راطه نداشت اصلا بغلو...ک کلا فراری بوذ تا این ک متوجه شدم با ی زنه ک قبلانم بهش شک کر ...

به هیچ عنوان قهر نکن از خونت بیرون نرو این دوره زمونه جایگزین برات زیاد 

فقط به شوهرت محبت کن تند خویی نکن

میخوام تا وقتی کرونا تموم میشه یا وقتی دخترم یکم بزرگتر میشه بمونم و تو این مدت باید یه درامد پیدا کنم الان مشکلم اینه ک چطور ادلمه یدم چون اگه باهاش رابطه داشته باشم مطمعنم انگیزمو از دست میدم از طرفی اون عوض نمیشه میدونم باز خیانت میکنه و این ک تو وضعیت کرونا با بچه کوچیک کار کردن سخته تقریبا 70

تومن طلا دارم چطوری ازشون پول دربیازم 

به هیچ عنوان قهر نکن از خونت بیرون نرو این دوره زمونه جایگزین برات زیاد  فقط به شوهرت محبت ...

درسته ولی ببین شوهرم جوری شده ک محبت منو باور ندارع اصلا از طرف دیگه خیلی سعی میکنع رفاه منو فراهم کنه و انتظار دازه در مقابلش من خیانت کردنشو نادیده بگیرم ک من نمیتونم

درسته ولی ببین شوهرم جوری شده ک محبت منو باور ندارع اصلا از طرف دیگه خیلی سعی میکنع رفاه منو فراهم ک ...

درسته

اگر میخواهی زندگی کنی باید گذشتم داشته باشی 

بله خطا کرده ولی گذشت کن بعد بهش محبت کن جذبت میشه

میخوام تا وقتی کرونا تموم میشه یا وقتی دخترم یکم بزرگتر میشه بمونم و تو این مدت باید یه درامد پیدا ک ...

به جای فکر در آمد به زندگیت سرو سامان بده 

وقتی زن توخونش نباشه مرد فکرش جاهای خلاف میره

2706