2726
عنوان

اینجا کسی مشاور نیست؟

186 بازدید | 35 پست

به یه مشاور نیاز دارم خیلی مهمه

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

بپرس کسی تجربه داشته باشه کمک میکنه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دانشجوی روانشناسی هستم عزیزم.  تاجایی ک بتونم کمکت میکنم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
کارشناس روانشناسی هستم 

خیلی پیچیدس اضلا نمیدونم درکم میکنید یان

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊

خانوما لطفا همتون بمونید نظرتون خیلی مهمه

بگو گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

من شش ساله ازدواج کردم از سال 97خونه دارم همسرم ۱٠سال ازم بزرگه سنتی ازدواج کردیم من خیلی خام بودم شب عقد بهش گفتم ک ب اصرار پدرم ازدواج کردم و ازت بدم میاد

من شش ساله ازدواج کردم از سال 97خونه دارم همسرم ۱٠سال ازم بزرگه سنتی ازدواج کردیم من خیلی خام بودم ش ...

ای وای

خب...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اصلا تجربه و شناختی از زندگی نداشتم توی دوران عقد اشتباهات زیادی کردم همیشه خونه پدرشوهرم بودم قرص خواب مخوردم ترامادول میخوردم و کلی کارای شرم اور از این قبیل 

کلا یه دختر ک اصلا هیچ ثباتی نداره بودم و الانم هستم ولی عاشق همسرم شدم باهم خیلی دعوا میکردیک البته منظورم قهره چون من بزدل هستمو از دعوا فراری وقتی نبود پیام میدادم و اعصابشو خورد میکردم وقتی میومد ساک مینشستم ی گوشه ی تو تمام این سالا ماهمش قهر بودیم با وجود قهر جدی من شبا میرفتم سمتش برای رابطه

2706