2726
عنوان

بعد عقد شوهرم بمونه خونه مون زشت هست؟ عروسى نداريم

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 135 پست

مبارک باشه عروس خانوم  چه شرایط سختی من پیشنهاد میکنم روزی که قراره شبش برید تهران انجام بدین که دیگه هم مادرت از حال شما باخبر باشه هم شوهرت نهایت یه خدافظی کنه از خانواده که بنده خدا خجالت نکشه مثلا ظهر برید هتل عصر شما پیش مادرت باش که بهت برسه شبم حرکت کنید نهایت اتفاقش اینه که به پد بهداشتی نیاز پیدا کنی نگران نباش

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
من قصد مسخره یامزاح نداشتم میگی مادرم نگرانه میگم که اینجوری شاید کمتر اذیت بشه شاید بنده خداخودش خا ...

عزيزم كى الان پشت در ميشينه اخه؟!

ميگه اگر مريض احوال شدى زنگ بزنى من بيام بالاى سرت دكترى جايى ببرمت يا روز بعدش صبحانه بيارم برات

من برم خونه مادرشوهرم مگه مياد از اين كارا كنه واسه من!

ماهرخ هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب روز بعد هتل بياد بمونه بد هست؟ دختر ١٤ ساله كه نيست خجالت بكشه خرس گنده با ٣٠ سال سن

بد که قطعا نیست ولی ایشون این مدلیه که خجالت میکشه حتما از پدرت نمیشه بهش خرده گرفت ولی حالا که اینو قبول نمیکنه باید طاقت بیاره واسه خونه خودتون. آخه نمیشه که هرچی اون گفت باشه. یه کمم باید با تو راه بیاد. آرامش تو خیلی مهمه از جهت همون حساسیتای قلبت مخصوصا.

2728
خودشون ميگن نيازى نيست من حرفى بزنم  اجازه نميده همينجورى برم خونه ى مادرشوهر بعدم مادرشوهر م ...

ببین اصلا رسم دستمال چیه ما اصلا نداشتم یعنی بین خودم و شوهرم بود اصلا دستمال نگه نداشتیم اون باید بفهمه احتیاج به دستمال نیست 

اصلا اون به کنار برای یه دختر هم سخته بعد شب زفاف باخانواده روبرو بشه برو هتل  دو روز که حالت اگه به هم خورد کنار مادرت باشی بعد برین تهران  بعد شب زفاف که مادر یا خواهر نمیتونه مراقب دختر باشه 

خدا جونم حسرت شنیدن کلمه "مامان "رو تو دل هیچ زنی  نذار.امین

حالا از الان حال خودتو خراب نکن فرصت داری رو مخش راه بری و چاخانش کنی راضی بشه به خونه خودتون. بهش بگو یکی از بهترین شبای زندگیمونه و باید برای هر دومون خاطره انگیز و بدون نگرانی باشه و این تو خونه خودمون بهتر از همه اتفاق میفته. فرار که نمیکنم از دستت حالا دو هفته دیرتر. عوضش من که آرامش داشته باشم کار تو هم راحتتره

نگران نباش اتفاق خاصی نیس این پستو میپاکم من به حدی خنگ و چشم وگوش بسته بودیم حتی نمیدونستیم قبلش با ...

نه از اين همه عجله اش و زورگوييش كفرى شدم

توقع داره برم خونه مامانش اولش ميگفت هتل نه حتماً خونه مامانم اينا من راحت ترم!!!

ماهرخ هستم 
نه از اين همه عجله اش و زورگوييش كفرى شدم توقع داره برم خونه مامانش اولش ميگفت هتل نه حتماً خونه ما ...

گربه را دم‌حجله بکش یعنی چی حرف اون باشه این  کار زمان میخواد باید دو طرف از نظر روحی آرامش داشته باشن

نه از اين همه عجله اش و زورگوييش كفرى شدم توقع داره برم خونه مامانش اولش ميگفت هتل نه حتماً خونه ما ...

اره به نظرم چیزیه که باید هردو توافق کنید وبه قول دوستان بهترین حالت برای خونه خودتونه که باز مامان شما نگرانن بالاخره باید یکی کوتاه بیاد یا شما بری خونه مادر شوهر یا همسرتون قبول کنه خونه پدر شما انجام بشه  اصلا قرعه کشی کنین و برگه بردارین خخخ

اره به نظرم چیزیه که باید هردو توافق کنید وبه قول دوستان بهترین حالت برای خونه خودتونه که باز مامان ...

نه من گفتم هتل انجام بديم شهر ما

روز بعدش خونه بابام بريم چند روز بمونيم ميگه نه روم نميشه بمونم الكى ميگه خيليم پروو هست

ماهرخ هستم 
اره به نظرم چیزیه که باید هردو توافق کنید وبه قول دوستان بهترین حالت برای خونه خودتونه که باز مامان ...

آخه خونه مادرشوهر بدتره واقعا🤦🏻‍♀️ اوشون کارشو میکنه بعد میره خونه پدر زن ولی این طفلی باید تو خونه مادرشوهر باشه کلا. بالاخره سری صدایی نمیشه. سخته😑

نه من گفتم هتل انجام بديم شهر ما روز بعدش خونه بابام بريم چند روز بمونيم ميگه نه روم نميشه بمونم ال ...

خخخ بگو اخرش که میبینتت جالبه مرد انقدر باحیا دمش گرم 

چاره دیگه اش اینه که خانواده شما برن باغی خونه اشنایی جایی که باهاشون رودر رو نشه

ولی همون هتل برا روز اخر از همه بهتره ها هم تو شهر شماست هم نهایتش یه خدافظی از خانواده شما میکنه

بگید اصلا هتل بمونه شما خودت برو خونه مامانت 

2706