2726
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3101 بازدید | 136 پست
ما ی سری تو سفر کربلا با ی خانم و اقا همسفر بودیم انقد این اقا خوش اخلاق بود با خانمش وااای ی جوری ر ...

اره خیلی هم دلبستگی به زن و بچه دارن. اما برای هدف بالاتر میرن. منم واقعا وقتی به شهادت فکر میکنم میگم چه مرگی بالاتر از این. ولی وقتی مثلا خاطرات همسر شهدا میخونم یا مصاحبه هاشون میگم چجوری طاقت میارن واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم ۵ سال هی اومد گفت توروخدا بزار برم سوریه هربار بهش گفتم‌ بری برگردی می بینی طلاق گرفتم‌ رفت ...

میدونی من خودم خیلی ارادت دارم به شهدا  و مدافع ها. سختمه اون آدمی که میگه نه من باشم. احساس بدی بهم دست میده

2728
فکر کردن به مردن در صورتی که ب زندگی عادی و روزمره هم برسه ادم که اشکالی نداره ولی خب شاید همین واس ...

من بهش میگم برو اردو جهادی. برو روستاها.این کارها انجام بده

منم بهش گفتم برو.ولی واسه هدف درست برو. آخه شوهر من همش تو زندگی بی انگیزه اس. هیچ چیزی حالش و خوب ن ...

ببی منم میگم دنیا بی ارزشه

ولی نه اینکه بمیرم

بی ارزشه که بخوام آخرتم به دنیا بفروشم.اینجا دنیا بی ارزش میشه

وگرنه جایی که ما بتونیم عیارمون رو به خدا نشون بدیم همین جاست

من بهش میگم برو اردو جهادی. برو روستاها.این کارها انجام بده

اره خیلی خوبه اینم

علاقه ندارع؟! 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
بنظرم این ادما باید قبل ازدواج این مسائلو بگن به شخصه هرگز همچین اجازه ای به همسرم  نمیدم  ...

اره به نظرم باید قبل ازدواج ادم هدفش و بدونه. شوهر من همش حرف مردن و مرگ میزنه

بنظرم بذار بره قبلش اموالشو به نامت کنه  البته بالاخره اینا دنیا براشون بی ارزشه. بعد وقتی شهید ...

😑😑😑😑😑عجب!

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
عزیزم حتما ولی قرار نیست شوهرت که تو سوریه شهید شه شاید مثلا کمک به ساخت ساز شهر میکنه ما یکی از فام ...

منم بهش میگم بیا برو تو اردو جهادی.برو سازندگی انجام بده.تو روستاها

با اجازه استارتر 

سلام دوستان شبتون بخیر 

چله آیت الکرسی داریم اگر دوست دارین اسمتون رو بنویسم ❤️🌹💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706