2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 136 پست
بره مدافع سلامت بشه مردم کشورش ک واجب ترن گل داوطلب کرونایی خیلی احتیاج داریم حداقل اینطوری کنارتم ه ...

اخه بلد نیست سلامت. من بهش گفتم برو اردو جهادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟ میخواد بره مرز. من بهش گفتم جلوت و نمیگیرم.اگر دلت میخواد برو ولی قبلش سعی کن مثل شهدا زندگی ...

اینقد دروغ نگو

کدوم طلا فروشی هیت ک حقوقش کمه

ی چا میگی پولمون زیاد اوکی نیست

ی جا میگی اوکی هست

اولوگفنی مدافع حرم بعد ک گفتن تموم شده میگی مرز

چی میزنی

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
حس میکنم منو دوست نداره. اصلا از زندگیش لذت نمیبره

ایشون باید بره افسردگیش رو درمان کنه

مرزبان شدن واسه مردن بهانست

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
2738
اخه میدونی حس میکنه منو دوست نداره. ادم یعنی میتونه راحت از زنش بگذره

راحت؟؟؟شهدا رو میشناسی کتاباشونوبخون ببین چقدر. عاشق زناشون بودن،برا امنیت میره یللی تللی که نیس عزیزم میگی راحت اتفاقا این مردا عاشق ترن

..........
والا آخه زورم میاد همش دنبال ماجراجویی ان بابا بشین زندگی تو بکن

😅

راستش من ارزش زیادی واسه کسایی که از کشور دفاع میکنند قایلم.و همینطور برای خانواده هاشون. اما خوب هدف شوهرم و دقیقا نمیدونم از اینکار

اخه میدونی ادمی که چند ماه بعد ازدواج تو فکر رفتن بود من همش به این فکر میکنم پس چرا ازدواج کرد. کلا ...

شوهر منم اینجوریه آدم شاد و خندونی نیست، آرزوش اینه که بره مدافع حرم بشه🙄

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
من بودم میزاشتم

منم بهش گفتم برو.ولی واسه هدف درست برو. آخه شوهر من همش تو زندگی بی انگیزه اس. هیچ چیزی حالش و خوب نمیکنه. همش به مردن فکر میکنه.میگه دنیا بی ارزشه

اخه میدونی حس میکنه منو دوست نداره. ادم یعنی میتونه راحت از زنش بگذره

شوهرت اززنش نمیگذره  

داره پیشگیری میکنه ازروزی که دشمن به سرزمین مابرسه وبه زنش دست درازی کنه 

منم اگه شوهرم بخوادبره دق میکنم😔

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

رضایتت رو باید داشته باشه ، چون اگه راضی نباشی قلبا ، رفتنش حلال نیست (تا جایی که میدونم )

یه عاشق داشتم ، برام چادر و تسبیح اورد و رفت 😔 شهید شد ، دوس داشت تو مراسمش سخنرانی کنم ولی نشد 😔 وصیتش رو اجرا کنم 

2706