2410
2553
عنوان

شوهرم میخواد بره مدافع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3010 بازدید | 136 پست
مذهبیه؟ چ جالب ک طلافروشه.مذهبیا طلافروشی رو مکروه میدونن

اره ادم معتقدیه. قبلشم که طلافروشی باز کنه از امام جمعه و اینا سوال کرده بوده. چون مامانشم میگفت طلافروش نشو. ولی در نهایت شغلش اینه. خدا رو شکر به منصف بودن معروفه بین مشتری هاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا برای تویی که دوست شوهرت میگی رفته و پول خوب گرفته متأسفم.  خاکبرسرت قیمت نبود شوهر و پد ...

یک دنیا هم بدن جبران جون آدم و نبودن اون آدم برای خانوادش نمیشه.تازه شوهر من از دوس سپاهیشم پرسیده بود.خیلی هم حقوق کمی بهشون میدن.اونا به خاطر اعتقادشون میرن

2720
شوهر من طلا فروشه دغدغه پول نداره. بعدم چند میلیون بدن که جبران جون آدم بسه

همون دغدغه پول نداره جنگم تا حالا از نزدیک ندیده. من دیدم...اینقدرا مذهبی دیدم فقط حرف مفت میزنن درباره جنگ و شهادت و..‌اگه مث ما میدیدن با چشماشون سوراخ موش می خریدن. کشورو همینا خراب کردن همش فکر جنگ و جهاد و کوفت و زهرمار. ولی خونشون یه بار جلو چشمشون بمب می خورد میفهمیدن چه خبره. من دیدم...

اره ادم معتقدیه. قبلشم که طلافروشی باز کنه از امام جمعه و اینا سوال کرده بوده. چون مامانشم میگفت طلا ...

اسی سرکارمون گذاشتی هاا...چندتا پست بالاتر گفتی ادم معتقدی نیست انچنان بعد الان میگی معتقده

😍😍😍
آخه ببخشید شوهر شما چکارس که بخوان ببرنش مرز اصلا اجازه نمیدن بهش مگه دلبخواهی هست 

دوستش تو سپاهه.گفته اگر بخواهی پارتیت میشم. بعدم میبرن چند ماه اموزشش میدن بعد حالا یا مرز میفرستن یا جای دیگه

2714
اخه میدونی حس میکنه منو دوست نداره. ادم یعنی میتونه راحت از زنش بگذره

عزیزم این فکرو نکن اکثر کسایی که مدافع میشن یه هدف و مقصد خیلی والایی دارن فک نکن دوسِت نداره دیدم کسایی رو که عاشق زندگیشونن ولی در کنار اون نمیتونن از هدفشون دست بکشن..

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
اخه دم مرز هم خیلی خطرناکه و هر سری شهید میشن. گفتن بستگی به نیاز یا میفرستن مرز یا خارج از مرز

😟😟😟😟من تا حالا نشنیدم کسی رو بفرستن مرز ایران تو مرز که خبری نیست میفرستنشون سوریه و عراق جنگ

قبل ازدواجتون‌ بات راجع به این موضوع حرف نزده بود؟ الان یهویی یادش افتاده که مدافع حرم و وطن بشه؟!

نه نگفته بود. اخه این چند ماه بعد ازدواج دنبال این بود که مدافع بشه. بعد من به این فکر میکنم یعنی اصلا منو دوست نداشت. اصلا چرا ازدواج کرد. 

2706