2737
2734
عنوان

چطور بعضیا اینقد دروغ میگن!

1765 بازدید | 124 پست

سلام دوستان خوبید؟ میدونم که کار جالبی نیست که تاپیک های قبلی کسی رو بخونی،خودمم زیاد این کارو نمیکنم فقط بعضی کاربرا که خیلی توجهم رو جلب میکنه میرم تاپیکاشون رو میخونم،چرا یکی باید تو دنیای مجازی که کسی نمیشناسش این همه دروغ بگه!؟ بنا به جو تاپیکا،یه جا روانشناسن،یه جا حقوقدانن،یه جا پزشکن،تو یه تاپیک پولدارن،تو یه تاپیک بی پولن....خارج ازکشور تو اروپا بااون همه امکانات و پزشک و داروی خارجی ان بعد تو نی نی سایت دنبال درمان برا ریزش موهاشونن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم تو سایت بمونی عادت میکتی

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731

گناه دارن کاریشون نداشته باش بذار حداقل تو دنیای مجازی به آرزوهاشون برسن😉😂

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

تا اینجاش گفتی پروفایلش هم یه راهنمایی کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

کمبود دارن یکی تو یه تاپیک 18 سالشبود یه جا 25همشم تاپیکاش درمورد روابط جن سیه

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

اتفاقا من تاپیک متنش برام شک برانگیز باشه یه سر به تاپیک قبلیاش میزنم ببینم اگه دروغه نخونمش الکی

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2706