2726

اینقدر مستقل و موفق باشید که اگر روزی شوهرتون نبود تنهایی هم بتونید احساس خوشبختی کنید 

چرا بعضی هاتون اینقدر وابسته اید که میگین یه روز نباشه میمیرین؟ جم و جور کنید خودتونو😐

🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هییچچچچیییی😷😷

البته اینکه پا نمیشه بیاد بگرده پیدام کنه هم بی تاثیر نیست 🤔

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
2728
اینقدر مستقل و موفق باشید که اگر روزی شوهرتون نبود تنهایی هم بتونید احساس خوشبختی کنید  چرا بع ...

مگه فقط نیاز مادی و پول که باعث وابستگیه، من مستقل و موفق هستم، اما عاشق و وابسته و دلبسته شوهرمم، یه روز نباشه نفسم تنگ میشه، دنیا رو بدون اون نمیخام، انقدر مهربون و بامحبته که وقتی نیست احساس کمبود میکنم، ااین حسو اون هم نسبت بمن داره، چرا همه چیزو با عینک مادیات میبینی

مامانِ لیانا

خیلی زیاد بیشتر از جونم اما موقع دعوا حدود نیم ساعت ازش متنفر میشم بعدش داوطلبانه میرم بغلش تا اروم بشم.بغلش برام مثل مسکنه حتی اگه خودش باعث عذابم شده باشه.هیچوقت پسم نمیزنه براهمین همیشه از خودش به خودش پناه میبرم

دوست دارم کنارم باشه ولی نبودش بعد از دوماه برام عادی میشه

البته مرد کمتر آرامش بیشتر

هر چی کمتر با هم باشیم آرومتریم

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾