2733
2734

خودم مریضم هورمونام بهم ریختست عصبی ام.هزارتا بدبختی دارم قرص میخورم اینم میره رو اعصابم.انقدر عصبی بودم زدم رو بازوش.الانم از عذاب وجدان خوابم نمیره.خیلی میره رو مخم.دیونه شدم از دستش.دائما دست میزنه به وسایلام.همه چیزمو زیرو رو میکنه میگه تو شلخته ای میاد تو اتاقم کشوهامو کمدمو دائم دست میزنه.امروزم کیفامو خالی کرده.از صبح دوبار دست کردم تو سطح اشغال دنبال وسایلم گشتم.هزار بار باهاش دعوا کردم که دست تزنننننننن اصلااااا نمیفهمه میاد میشینه سر کیفام دونه دونه زیپاشو جیباشونو باز میکنه میگه مثلا اینو میخوای چیکار این فیشو میخوای چیکار اون دستمال میخوای چیکار حرفم میزنم شروع میکنه به دادو بیدادو دری وری که تو شلخته ای کثیفی.هر چی میگم بابا دست نزن به وسایل واموندم بدممیاد میای نگاه میکنی اصلااااا انگار نه انگار الان دعوامون میشه دوباره دوماه دیگه سر همین مسئله دعوامون میشه انقدر پیش بابام گفته واقعا بابام فکر میکنه من کثیفو شلختم دیونه شدم از دستش.واقعا دیونه شدم.اصلا حرف تو سرش نمیره.میگه مثلا ظرفارو امشب تو بشور ده بار میشورم یبارشو شاید حوصلم نگیره.بعد دهنشو باز میکنه جلو بابام میگه همیشه همینی مگه کی برام کار میکنی.از اینکه خودشو میزنه به اون راه و سر حرفش وایمیسته و خودشو عوض نمیکنه واقعا حرصم میگیره.الانم خیلی ناراحتم.خیلی خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بغلش کن بوسش کن از دلش دربیار 

منم مجردی مثل تو بودم 

الان ازدواج کردم شوهر دارم بچه دارم فهمیدم آدمای غریبه چقدررررررر بی رحمن ، هیچ کس مامانه آدم نمیشه حتی شوهر و بچه 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2728

برو همین الان دست مامانت را بوس کن برو 

هر چی باشه مادرته قدرش را بدون اشکالی نداره هر چی میگه تو هیچی نگو و عصبانی نشو حالا هم برو ازش عذرخواهی کن

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

عزیزم اول برو ی لیوان آب بخور که آروم بشی.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.
2738

با ارامش بهش بگو مامان تو دست نزن من خودم میدونم چه چیزایی و باید بریزم دور چه چیزایی رو‌نگه دارم سعی کن مرتب باشه وسایلات که گیرنده بهت

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
برو بغلش کن بوسش کن از دلش دربیار  منم مجردی مثل تو بودم  الان ازدواج کردم شوهر دارم بچه ...

ممیدونم من خیلی دوسش دارم.نباشه میمیرم اصلن.ولی واقعا دارم از این کارش اذیت میشم اونم اصلا نمیخواد بفهمه.منم عصبی ام خودم هزار تا بدبختی دارم اونم میره رو مخم .😔

یه روزی التماس خدا رو کردم که فقط مامانمو بهم برگردونه تا همین جوری دعوا کنیم 

الانم میره تو اتاقم به وسایلام دست میزنه فقط میخندم😂

اون دفعه زد تمام جزوه های مهم دانشگاهمو ریخت من مجبور شدم از اول همه رو بنویسم 

مامانتو زدی😲😲😲کارت خیلی زشت  بوده😖😖ببین شاید مامانت وسواسی داره که خودشم خبر نداره پس خودت میدونی که مامانت این اخلاقو داره ونمیتونه تغییرش بده ولی شما خودتو با اوم وفق بده یه جورایی باید به عادتش عادت کنی ولی درکل مامانا عشقن هرجوری که باشن

با ارامش بهش بگو مامان تو دست نزن من خودم میدونم چه چیزایی و باید بریزم دور چه چیزایی رو‌نگه دارم سع ...

با ارامش؟؟؟؟حالا هر دفعه دعوا میکنم وضع اینه فکر میکنی با ارامش بگم میفهمه؟؟؟اصلا نمیخواد بفهمه اصلا قبول نمیکنه نباید دست بزنه 

2706