1874
1924
عنوان

همش بادوست‌ پسرم تودعواییم

189 بازدید | 17 پست

چیکارکنم‌ خیلی دعوامیکنه‌ باهام‌ سره هرچی‌ قهرخسته‌ شدم دیگه ایندفعه‌ نمیخام‌‌ برگردم ولی‌ خیلیم‌ دوسش دارم‌ خیلی قصدشم‌ ازدواجه‌ ولی باکاراش‌ عذاب‌ میکشم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

کات کن خوبه شوهرت نیست من اگه مجردبودم خودموهیچوقت درگیرمردانمیکردم ازآزادیم وبیخیالیم لذت میبردم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1922

خب وقتی اذیت میشی نباید ادامه بدی،،خود آزاری داری مگه،،به فکر ازدواج باهاش نباش کسی که از الان اینجوریه فردا پس فردا که زنش بشی ببین چجوری میشه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که پس خدا کجاست؟یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه❤🙂
1911

رابطه وقتی لذتبخشه که هر دو طرف احساس راحتی و امنیت داشته باشن نه اینکه همش جنگ اعصاب داشته باشن. متعهد بودن خوبه اما نه به قیمت اعصاب خوردگی و ناراحتی .اذیت میشی جدا شو خودتو خلاص کن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
1826