2737
2734
عنوان

هر کی بیاد بوسش میکنم

102 بازدید | 11 پست

بچه ها من ارشد استعداد درخشان ثبت نام کردم هنوز جوابش نیومده حال و حوصله ارشد ندارم دلم میخاد کارایی که دوس دارمو انجام بدم و 

بعدش حالا مثلا سال دیگه کنکور بدم یه رشته دیگه مثلا ادبیات انگلیسی یا هنر 

ولی خونوادم میگن بااااید بری ارشد 

رشته منم کلی وقت میگیره من دلم میخاد رشته ای برم که وقت آزادم زیاد باشه به علاقه مندی هام برسم 

پیشنهادی دارین واسم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیشنهادم اینه برو به علاقه مندیهات برس که بعدا پشیمون نشی

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738
اگه قبول شم که باااید برم ولی اگه قبول نشم سال دیگه کنکور یه رشته دیگه میدم

رشته خودت چیه الان؟

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
یعنی اونایی که معدل کارشناسیشون بالا بود بدون کنکور تو همون دانشگاه ارشد میخونن

آهااا! خب پس اگه رشتتو دوست نداری ادامه نده. برو دنبال رشته و کاری که به دلت میشینه. به حرف مامان بابات گوش نده 😈😅