2703
2553
عنوان

شرکت کروز

| مشاهده متن کامل بحث + 11850 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا ۶سال کارکردم اونجا مدرک هیچ تاثیری تو کارت نداره حقوقش طبق وزارت کاره کارش سخته اگه بتونی یه ...

عزیزم شما که اونجا کار کردید ایا اجازه می دن دو خواهر استخدام بشن؟؟   ایا قانون بستگان رو خیلی سفت می گیرن یا فقط حرف!! و پیگیری نمی کنن؟؟   خواهر من کروز ۱ کار می کنه منم می خوام برم کروز ۲ فکر می کنید متوجه بشن ؟؟؟

عزیزم شما که اونجا کار کردید ایا اجازه می دن دو خواهر استخدام بشن؟؟   ایا قانون بستگان رو خیلی ...

خیلیا اونجا کارمیکردن که مثلا دخترعموبودن یا نسبت داشتن ولی اصلا خودشونو لو نمیدادن اونا هم متوجه نمیشدن ولی فکرمیکنم خواهرو راحت متوجه شن ،بازم قبلش برید صحبت کنید شاید قبول کنند

2720
خیلیا اونجا کارمیکردن که مثلا دخترعموبودن یا نسبت داشتن ولی اصلا خودشونو لو نمیدادن اونا هم متوجه نم ...

اینجور که معلومه اصلا قبول نمی کنن 

ولی شاید چون خواهرم تو کروز ۱ من تو کروز ۲ متوجه نشن‌ 

البته امیدوارم 😓

ممنون ازینکه جواب دادی عزیزم❤ چه شیفتی مشغولید؟  کلا ماهانه حقوقش چقدر میشه؟

من شیفت دو هستم حقوقش ماهیانه ۲۷۰۰ با ۳۰۰ تومن پاداش ک بستگی به نحوه کارت داره

من شیفت دو هستم حقوقش ماهیانه ۲۷۰۰ با ۳۰۰ تومن پاداش ک بستگی به نحوه کارت داره

شوهر من تازه میخواد بره استخدام شده ولی نگفتن کدوم قسمت

خواستم ببینم خوبه راضی هستین؟

مرد هم خط تولید هست یا همه خانومن؟

2714
سلام ببخشید کسایی که دانشجو هستن هم قبول میکنن؟؟ مثلا ۲ روز در هفته دانشگاه باشن؟؟؟

اره عزیزم راه میان با دانشجوها 

ولی خب بخام رو راست باشم کارش خوب نیس خیلی خستگی داره و به نظرم به مرور از بین میبرتت من خودم دوساله اینجام ولی دیگه تصمیم گرفتم برم تسویه

سلام استارتر جان من قبلا کروز کردم اشتباه کردم رفتم تسویه الان میخوام دوباره برگردم بازگشت کار دا ...

سلام عزیزم هوبی؟تونستی کروز بازگشت به کار بگیری بعد تسویت!منم مثل تو پشیمونم می‌خوام برگردم ،اگه میشه راهنماییم کن،ممنون

اره عزیزم راه میان با دانشجوها  ولی خب بخام رو راست باشم کارش خوب نیس خیلی خستگی داره و به نظر ...

عزیزم کسیو نمیشناسی که به واسطه اون دوباره بتونم برگردم شرکت،؟استعفا دادم پشیمونم،میترسم با برگشت موافقت نکنن

عزیزم کسیو نمیشناسی که به واسطه اون دوباره بتونم برگردم شرکت،؟استعفا دادم پشیمونم،میترسم با برگشت مو ...

زنگ بزن از هر سه تا کارخونه سوال کن چون جدیدا بازگشت به کار خیلی قبول میکنن الان تو کارخونه ۲ آموزشیای جدیدی ک دو هفته اس اومدن همشون بازگشت به کارن

2706