2703
2553
عنوان

شرکت کروز

11847 بازدید | 31 پست

خانما کسی هس ک قبلا تو این شرکت کار کرده باشه یا از فک و فمیلش اونجا باشن؟؟؟؟

اطلاعی دارین ازش ک چطوره و چقد حقوق میدن و اینکه مدرک چقد تاثیر داره تو کاری ک به طرف میدن؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

۳تا کارخونه داره کروز من تو مخصوص بودم قسمت تولید چند قسمت داره من قسمت تست بودم کارش تولید قطعات خودروعه توی کروز مخصوص دسته سیمه ماشین تولید میشه اون دوتا کروز نمیدونم کدوم قطعشوتولیدمیکنن 

2714
ساعت کاریشم شیفت صبح ۷تا ۳ شیفت بعدازظهر ۳تا ۱۱

حوریه جان شما بخاطر سختی کار کروز بیرون اومدید؟ حقوق ماهیانه تون چقدر بود کلا ؟ چه شیفتی بودید؟

شبفت شب هم داره؟ میشه کلا شیفت شب برداشت؟

حوریه جان شما بخاطر سختی کار کروز بیرون اومدید؟ حقوق ماهیانه تون چقدر بود کلا ؟ چه شیفتی بودید؟ شبف ...

من ۶سال کارکردم چون گردنم آسیب دید اومدم بیرون ،طبق وزارت کار به اضافه پاداش که البته زیاد نیس من شیفت بعدازظهر بودم ،کروز زیاد به نظر کارکنانش اهمیت نمیده شما درخواست بده که فقط شیفت شب باشی اگر شانست بزنه قبول کنن ولی کلا یا شیفت صبح میفتی یا بعدازظهر چرخی نیست اصلا 

من ۶سال کارکردم چون گردنم آسیب دید اومدم بیرون ،طبق وزارت کار به اضافه پاداش که البته زیاد نیس من شی ...

ممنونم عزیزم بابت راهنماییتون💖💖💖

الان خبر ندارید حقوقش چقدره تقریبا ؟

2706