1874
1924

یا خیره کننده باشه...

اگ اره کی بود و کجا 

واکنش بقیه چی بود

اگ‌ از موضوع تاپیک بدون میاد یا هرچیزی لطف کنیم همین الان برین بیرون

اگ جوابتون خودمه بازم لطف کنیم هیچ پستی نزارین

💙🍓🍫

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

ن

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو 👤 تنها دوم شخص مفرد منی👥  سبز زرد بنفش ابی نارنجی مکملمی 👫معتدل ترین زمین🌏 وسط دریا🌊 جزیرمی 🏝ک نمیخوام بدونه جاشو هیچ کسی📋 چون تو شخصی ترین حریممی 🏳افراطی ترین عقیدمی⛔ انگیزمی🌟 بیشتر از ی نیمه امی✂ همیشه سمت چپ سینمی ❤

یه هفت هشتا قانون دیگه میذاشتی واسمون 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
1911

اره.دختر بقال سرکوچمون خیلییی ناز بود لامصب یعنی اگه پسر بودم همونجا زانو میزدم ازش خواستگاری میکردم😁😁

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!

اره .

زیاد دیدم خلییی خوشگل ..

البته میگن منم خوشگلم 😆

یه نفر میگفت رفتم خونه سلنا اینا . اینقدر نگاش کردم خودم خجالت کشیدم دیدم چهره اش افتاده روی شیشه میز عسلی . 

زل زدم به میز و میز رو نگاه کردم 😆

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
1826
یه هفت هشتا قانون دیگه میذاشتی واسمون 

همینقد بستونه🍓🍫

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213