2733
2734
عنوان

اونایی که دو تا و سه تا بچه دارید

453 بازدید | 48 پست

بگید چه هدفهایی تو زندگی دارید؟ 

من سومین بچمو باردارم و بسیار نگرانم و بی برنامه

اشفته هستم اینروزا چون سومی ناخوداگاه خدا برامون خواست... دروغ چرا بیشتر ازینکه ناراحت بشم خوشحال شدم چون دختر میخواستم ولی جراتشو نداشتم تو این وضعیت الان

ولی الان خیلی خیلی نگران اینده ام. چون اعصابم بشدت ضعیف شده و افسرده ام. هدفی ندارم و فقط دارم عمرمو میگذرونم... 

بگید چه برنامه هایی برای اینده دارید! چه هدفهایی؟ چه روشی رو میخواید پیاده کنید و برا اینده بچه هاتون چه فکری کردی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جلوگیریتون چطوری بود که حامله شدی؟

بعد کی بی بی زدی که نشون داد 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))

سه تا دارم سومی ناخاسته

هروز میگم خاک برسرم چه غلطی کردم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
خدا بزرگه منم سه تا دارم پوست مو کندن از بس شیطونن

عزیزم چین؟من سه تا پسر پشت سر هم سومی خیلی شیطونه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

هیچی ما هم مثل شما در برابر عمل انجام شده قرار گرفتیم بی هدف و بی برنامه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

دلیوان کوردی

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
سه تا دارم سومی ناخاسته هروز میگم خاک برسرم چه غلطی کردم

سه تا چی؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
جلوگیریتون چطوری بود که حامله شدی؟ بعد کی بی بی زدی که نشون داد 

طبیعی بود

من باشگاه میرفتم و پریودم نرمال نبود زمانش. برا همین نگران نبودم

دوماه بیشتر باردار بودم متوجه شدم

2706