2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهوااااز...هیچ شوهرم داره فوتبال میبینه منم موزیک

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

وای عزیزم من اردبیلیم تروخدا حرم رفتی منم دعا کن اسمم زهراست سلام منو ب آقا برسون دلم ک تنگ میشه فوری یه تایپیک مشهدی میبینم خدایاشکرت    خیلی ممنونم ازت خداخیرت بده

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2728

اهوازم. دخترم چههر ساعته داره بهم قصه میگه اما هنوز تمام نشده . 😐😐😐سرم هم باد کرده از بس حرف زد. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
نگو 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂جرررررررررررر 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

بوخودا😐😂😂😂😂😂 😂ولی رمانش فوق العادست😍
من انقد رمان خوندم اسماشون فراموش کردم ولی این یادم نمیره از بس خوب بود☺چشم رمان شمام میخونم😚

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

شیراز ،نمیدونم خبر مرگم ،کم کم دارم گرسنه میشم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706